Strona główna » Wyrusz z Kicią Kocią na “Spacer po mieście”!
Książki dla dzieci Zapowiedzi i nowości

Wyrusz z Kicią Kocią na “Spacer po mieście”!

Spacer po mieście

Anita Głowińska nie zawodzi swoich małych czytelniczych fanów. Nowa książeczka z serii Kicia Kocia pojawi się jeszcze podczas tegorocznych wakacji! Tym razem będzie to połączenie przyjemnego z pożytecznym czyli już trzecia książka, w której dzieci zetkną się z angielskim. „Spacer po mieście. A walk in the city” zaprasza więc maluchy na wspólną przechadzkę i naukę angielskich słówek.

Najnowszy tytuł „Spacer po mieście. A walk in the city” ukazuje się w serii Akademia Kicia Koci, więc zawiera również edukacyjny komponent. Kicia Kocia i Pacek planują spacer po mieście, dlatego proponowane słowa i wyrażenia w języku angielskim dotyczą najbliższego otoczenia. W książce pojawiają się nie tylko pojedyncze słowa, ale również pełne komunikaty. Podczas czytania kolejnych przygód ulubionej kotki z literatury dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny i intuicyjny. A przy okazji odkrywają, jak ciekawy jest świat wokół nich.

Premiera książeczki „Spacer po mieście” od Wydawnictwa Media Rodzina zapowiedziana jest na 24 sierpnia. Ale tytuł możesz zamówić już teraz w ramach przedsprzedaży! Nowej Kici Koci szukaj tutaj.

Kasia