Strona główna » „Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina”. Biografia na czasie
Bestsellery Biografie Polecenia

„Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina”. Biografia na czasie

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Jeszcze przed rozpoczęciem wojny w Ukrainie Wydawnictwo W.A.B. zdecydowało się wznowić wydanie najbardziej kompleksowej biografii Władimira Putina. Dziś bestsellerowa książka Krystyny Kurczab-Redlich, znawczyni problematyki rosyjskiej należy z pewnością do najczęściej zamawianego tytułu literatury faktu. To książka, którą zdecydowanie warto przeczytać, jeśli chce się zrozumieć aktualne wydarzenia i politykę Kremla, ale przede wszystkim człowieka, który jest na ustach całego świata.

Tematyka książki Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina z pewnością nie należy do najłatwiejszej. Jednak autorka na ponad 500 stronach przedstawiła historię życie Władimira Putina opisaną w sposób jak najbardziej rzetelny jak również zrozumiały dla każdego bez względu na wcześniejszy poziom znajomości problematyki rosyjskiej. Czytelnik zainteresowany życiorysem prezydenta Rosji znajdzie tu nieznane wcześniej fakty z jego życia prywatnego i zawodowego. Poznacie odpowiedzi na pytania takie jak m.in.:

  • w jaki sposób znalazł się w KGB?
  • czy naprawdę wygrywał wybory?
  • w jaki sposób rozpoczął wojnę w Czeczenii?
  • jakie ma powiązania z Al-Kaidą i tzw. Państwem Islamskim?
  • jak wiele osób straciło przez niego życie?
  • jakim był mężem, jakim jest ojcem i czy czuje się samotny?

Krystyna Kurczab-Redlich włożyła mnóstwo dziennikarskiej pracy i zaangażowania w napisanie najbardziej pożądanej w ostatnich tygodniach biografii władcy Rosji. Ujawniła nie tylko zatajane fakty z życia Putina, ale również napisała szczegółowo o wydarzeniach w Rosji i działaniu rosyjskiej propagandy. Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina to historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał – tym bardziej przerażający, kiedy jest się świadkiem wyjątkowego okrucieństwa dziejącego się tuż za granicami Polski.

Książkę kupicie tutaj: Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Kasia