Strona główna » Książki, które rozbudzą Twoje serce. Wyjątkowe powieści Nicholasa Sparksa
Polecenia Romanse i erotyki

Książki, które rozbudzą Twoje serce. Wyjątkowe powieści Nicholasa Sparksa

Gdy w życiu nic się nie układa, lubimy uciekać w świat wyobraźni. Chcemy wierzyć, że gdzieś istnieją szczęśliwe zakończenia. Miłość, szczęście, rodzina i satysfakcja są tym, do czego uciekamy w swoich marzeniach. Takie same nadzieje oferuje nam Nicholas Sparks. Jego książki rozbudzają serce. Romanse Sparksa sprawiają, że i my zaczynamy wierzyć, że prawdziwa miłość istnieje i z każdej trudnej sytuacji można się wykaraskać. Jeśli szukasz książek, które przyjemnie Cię otulą, to sięgnij po nasze propozycje.

Jesienna miłość

Jesienna miłość - Nicholas Sparks

„Jesienna miłość” przenosi nas do roku 1958. Zaglądamy do szkoły średniej, w której miesza się młodzież z różnych środowisk. Tutaj też uczęszcza London i Jamie. Chłopak jest popularny i cieszy się zainteresowaniem dziewczyn. Jamie jest cicha, silnie religijna i wycofana. Większość uczniów uważa ją za nieszkodliwą dziwaczkę. Coś jednak sprawia, że tych dwoje zaczyna ze sobą rozmawiać i spędzać czas. Ta książka pokazuje, że nawet śmierć nie jest w stanie zniszczyć prawdziwej miłości. Choć powieść przejmuje smutkiem, to wciąż wzrusza. Piękna, niezwykle emocjonalna i chwytająca za serce. Doczekała się swojej ekranizacji pod tytułem „Szkoła uczuć”.

Pamiętnik

Pamiętnik - Nicholas Sparks

Pierwszą miłość pamięta się przez całe życie. Czasami jest tylko sentymentalnym wspomnieniem, a czasem silnym uczuciem, którego nie sposób się pozbyć. W powieści poznajemy dziewczynę z bogatego domu oraz chłopaka z prowincji. Dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, koneksje, wykształcenie, plany zawodowe, pieniądze. Jednak połączyła ich miłość. Nawet po latach jest ona tak silna, że nie sposób o niej zapomnieć. Czy jedno spotkanie może sprawić, że człowiek obróci swoje życie do góry nogami? Czy jesteśmy w stanie wszystko zmienić, byleby kochać i być kochanym? „Pamiętnik” daje nadzieję, że ludzie, których połączyło prawdziwe uczucie zawsze się odnajdą.

Na zakręcie

Na zakręcie - Nicholas Sparks

Czasami jedna chwila może całkowicie zmienić nasze życie. Szczęśliwe rodziny się rozpadają, małżonkowie wdowieją, a spokojna codzienność zamienia się w koszmar. Niestety trzeba żyć dalej i odnaleźć samego siebie w nowej rzeczywistości. W książce poznajemy policjanta oraz nauczycielkę, która zrywa z przeszłością, przyjeżdża do małego miasteczka i chce zacząć wszystko od nowa. Tych dwoje pozornie nic nie łączy. Gdy człowiek walczy z dawnymi demonami, trudno otworzyć się na ludzi i szczęście. A jednak coś zaczyna ich łączyć. Czy uda im się pokonać błędy? Książka przynosi nadzieję, że nie tylko miłość jest możliwa, ale i przebaczenie. Życie potrafi zaskakiwać. Odbierając jedno, ofiaruje nam drugie.

Powrót

Powrót - Nicholas Sparks

Romantyczne historie chwytają nas za serca. Cieszymy się, że namiętność i przywiązanie wygrywają. Co jednak zrobić, gdy życie pisze trudne scenariusze? Jak postąpić, gdy obie drogi wydają się słuszne? Niejednokrotnie tkwimy w związkach, które są bezsensowne, a jednak wciąż istnieją. W „Powrocie” Sparksa autor poruszył bardzo trudny temat. Postawił bohaterów przed jednym z najtrudniejszych w życiu dylematów. Co zrobią? Czy odnajdą samych siebie? Czy miłość zwycięży? Książka pokazuje, że życie zawsze podsuwa nam rozwiązania. Choć bywają bolesne i trudne do zaakceptowania, to warto za nimi podążać. Dzięki tej powieści wraca nadzieja, że miłość zwycięży.

Wspomniane tytuły możecie zakupić tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować