Strona główna » „Ucieczka przed życiem w pełni”. Książka, dzięki której przestaniesz zwlekać
Poradniki Zapowiedzi i nowości

„Ucieczka przed życiem w pełni”. Książka, dzięki której przestaniesz zwlekać

„Ucieczka przed życiem w pełni”

Chyba nie ma osoby, która nie zna prokrastynacji. Przynajmniej raz na jakiś czas zdarza się nam odwlekać w nieskończoność zadania, na które nie mamy ochoty lub które wydają się nam zbyt trudne. I w odpoczynku nie ma nic złego, ale prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy za nic w świecie nie potrafimy się zmotywować, zorganizować i zabrać za wykonanie tego, co ważne i potrzebne. I właśnie o tym wspomina Natalia Ziopaja w swojej najnowszej książce „Ucieczka przed życiem w pełni”. Poradnik pojawi się w księgarniach 27 września, ale już teraz możesz zamówić go w przedsprzedaży.

„Ucieczka przed życiem w pełni”

Natalia Ziopaja to psycholożka, psychoedukatorka i psychotraumatolożka. Zajmuje się szerzeniem wiedzy dotyczącej psychologii, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 100 tysięcy osób. Tym razem autorka przychodzi jako pisarka i to z książką nie byle jaką! Jej poradnik może być takim kubłem zimnej wody, ale i ręką wyciągającą pomoc.

Jeśli i Ty regularnie masz wrażenie, że nie masz już siły ani ochoty na kolejne obowiązki, czujesz się wypalony i działasz na autopilocie, to ta książka zdecydowanie jest dla Ciebie. Autorka pokazuje, w jaki sposób odwlekanie zadań w nieskończoność, a późniejsze wykonywanie ich w panice, że się nie zdąży wpływa negatywnie na naszą psychikę. Nie Ty jeden czujesz dyskomfort, zagryzasz zęby, odkładasz na bok kolejne obowiązki i liczysz na to, że te w magiczny sposób same się zrobią.

Natalia Ziopaja pokazuje, czym jest prokrastynacja, z czego wynika i w jaki sposób wpływa nie tylko na Twoje samopoczucie, ale i zastój w pracy, problemy w edukacji czy kłopoty ze spełnianiem swoich życiowych celów. Jednocześnie podpowiada, co możesz zrobić, by zawalczyć o siebie, pożegnać swój lęk lub niechęć, lepiej się zorganizować i liczyć siły na zamiary. Może nie od razu i nie tak łatwo, ale pokonasz lenia i zauważysz, że życie staje się o wiele przyjemniejsze. Rewelacyjna i bardzo pomocna pozycja, która może wiele ułatwić.

Książkę „Ucieczka przed życiem w pełni. Jak przestać odwlekać i zacząć żyć” w przedsprzedaży znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować