Strona główna » Szczęście tkwi w Tobie. Książka „Wszechświat cię wspiera”
Poradniki Recenzje

Szczęście tkwi w Tobie. Książka „Wszechświat cię wspiera”

Wszechświat Cię wspiera

Książki Gabrielle Bernstein mają w sobie szczególną, elektryzującą energię. W każdej kolejnej pozycji nauczycielka duchowa pokazuje, jak wiele dobra płynie do każdego z nas. Jej pozycja „Wszechświat cię wspiera” to poradnik, w którym przekonuje, że każdy z nas jest nieustannie wspierany przez swoich duchowych przewodników czy aniołów. I gdy dla jednych brzmi to niedorzecznie, dla innych stanowi ogromne ukojenie. Co więc znajdziesz w tej książce?

„Wszechświat cię wspiera”

Gabrielle Bernstein to wykwalifikowana i doświadczona nauczycielka duchowa, która prowadzi kursy pomagające uczestnikom rozwinąć samoświadomość oraz odnaleźć życiowy cel. Dawniej autorka sama borykała się z wieloma problemami, była uzależniona od alkoholu i cierpiała z powodu depresji. Dzięki medytacji oraz odkryciu duchowej sfery życia udało się jej pokonać swoje bolączki i dziś to ona stara się dzięki swojej pracy pomóc innym osobom.

„Wszechświat cię wspiera” to książka, która ma za zadanie przekonać czytelników, że celem każdego człowieka jest bycie szczęśliwym. Każdy z nas może czerpać radość na wiele różnych sposobów. Autorka przytacza własne lekcje oraz opowieści innych osób i pokazuje, że wsparcie Wszechświata (pod tym określeniem Bernstein ukryła działanie aniołów, duchowych przewodników czy mistrzów, w książce dokładnie tłumaczy, co ma na myśli) jest tak ogromne, że każdy z nas jest w stanie wykaraskać się z wielu kłopotów. Sęk w tym, by to zrozumieć, zwracać uwagę na otrzymywane wskazówki i znaki i działać zgodnie z nimi.

Co da Ci ta książka?

W tej książce znajdziesz wiele afirmacji, medytacji, ćwiczeń, praktyk czy modlitw, z których warto ustanowić swoją codzienną rutynę. Dzięki nim odkryjesz, że zmienia się Twoje samopoczucie i życie. Stosując wskazówki przytoczone przez autorkę, zaczniesz pracować ze swoimi wewnętrznymi blokadami, wytyczysz jasny kierunek swoich działań, określisz swoje cele oraz nauczysz się odczuwać nie tylko szczęście, ale i poczucie bezpieczeństwa oraz spełnienia.

Nauczycielka duchowa uczy w swojej książce, w jaki sposób lęki można zamienić w wiarę i doświadczać poczucia pełni. Dzięki jej wskazówkom uwolnisz się od potrzeby nieustannego kontrolowania wszystkiego, poczujesz się lżej, nauczysz się większej swobody i pewności siebie.

I choć niektóre z lekcji autorki jednym osobom mogą trącać ezoteryką, to trzeba przyznać, że Bernstein wykonuje kawał dobrej roboty i z każdą kolejną książką przychodzi ze wskazówkami, które w realny sposób są w stanie wspierać samopoczucie i wpływać na zmianę schematów myślenia. Jej poradniki są lekkie, przepełniona ciepłem i życzliwością. Warto się w nich zanurzyć.

Książkę „Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować