Strona główna » Nowe, uzupełnione wydanie „Potęgi podświadomości” już od września w księgarniach
Bestsellery Poradniki

Nowe, uzupełnione wydanie „Potęgi podświadomości” już od września w księgarniach

Potęga podświadomości

„Potęga podświadomości” to jedna z najbardziej popularnych książek spośród poradników oraz pozycji pomagających w rozwoju osobistym. Prace Josepha Murphy’ego swego czasu uznawano za rewolucyjne, zaskakujące, wręcz kontrowersyjne. A jednak jego książka stała się bestsellerem na całym świecie i szybko zyskała kolejne pochlebne recenzje czytelników. Tym razem w księgarniach ukaże się poszerzone wydanie poradnika, uzupełnione o niepublikowane dotąd metody i komentarze autora.

Nowe wydanie bestsellera

„Potęgę podświadomości” określa się jako jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych pozycji zapewniających realne zmiany, rozwój i poszerzenie perspektywy oraz spojrzenia na świat i własne możliwości. Joseph Murphy w swoich pracach oraz historiach własnych klientów pokazał, że tym, co powstrzymuje nas przed realizacją marzeń, są nierzadko nieuświadomione, podświadome blokady. Autor przekonuje, że jedyną rzeczą, którą należy zmienić jest wiara. Jeśli w coś uwierzymy i całkowicie zaufamy, że stanie się nasze, to takie też będzie. W czym sęk?

Prace Murphy’ego ukazują, że jeśli uwierzysz w coś bez jakichkolwiek zastrzeżeń i pytań, w jaki sposób się to wydarzy, to usuniesz blokady, które znajdują się w Twoim umyśle. A to najważniejsza praca, jaką masz do wykonania. Usuwając bowiem swoje wątpliwości i niepewność, sprawiasz, że jesteś w stanie stworzyć i zwizualizować coś w swoim umyśle. Twoja wiara zacznie zamieniać się w Twoją rzeczywistość, a Ty zaczniesz w taki sposób działać, aby już zmierzać w upragnionym kierunku.

Jeśli chcesz umocnić swoje relacje, pozbyć się nałogów, pokonać lęki, osiągnąć finansowy dobrobyt czy zapewnić sobie zawodowy rozwój, to dzięki tej książce jesteś w stanie wiele zdziałać. Zmieniając schematy swojego myślenia, zaczniesz inaczej pracować i funkcjonować, a to przełoży się na zmiany w Twojej rzeczywistości. Niby tak niewiele, a jednak tak dużo. Ta książka to ogrom wskazówek, sprawdzonych technik oraz historii osób, którym się to udało. Warto więc ją poznać. Nawet jeśli teraz nie pragniesz zmian, to w przyszłości pewnie zaczniesz.

Nowe, uzupełnione wydanie „Potęgi podświadomości” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować