Strona główna » Serial “Ród smoka” na podstawie książek George’a R.R. Martina już w sierpniu na HBO Max!
Ciekawostki

Serial “Ród smoka” na podstawie książek George’a R.R. Martina już w sierpniu na HBO Max!

Historii o Westeros nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez ostatnie lata miłośnicy twórczości George’a R.R. Martina zarywali noce, by zobaczyć jeszcze tylko jeden odcinek ich ulubionej „Gry o tron”. Sympatii do serialu nie zniszczył nawet ostatni sezon i zakończenie, które wielu fanom się nie spodobało. Świat wykreowany przez pisarza, a potem przeniesiony na ekrany urzekł nas. Dlatego mamy doskonałą wiadomość dla spragnionych kolejnych wrażeń!

Serial „Ród smoka”

Już 22 sierpnia 2022 roku będzie miał premierę serial „Ród smoka”, opowiadający o losach rodu Targaryenów. Możemy spodziewać się rewelacyjnych efektów specjalnych, realistycznie wyglądających smoków czy bohaterów, obok których nie chcielibyśmy się znaleźć. Produkcja HBO przenosi nas 200 lat przed rebelią Roberta Baratheona, który zrzucił z tronu ostatniego króla z rodu smoka.

Miłośnicy całej serii poznają dzieje kontynentu z czasów, w których Targaryenowie opanowali go, doprowadzili do potęgi oraz toczyli bratobójcze walki. Oczywiście jednym ze smaczków całej produkcji będą smoki, dzięki którym ród tak długo sprawował władzę i był niepokonany.

Zła wiadomość jest taka, że miłośnicy Północy i Starków nie mogą spodziewać się zbyt wielu kadrów dotyczących historii ich ulubionego rodu. W czasach panowania Targaryenów Północ była zwyczajną prowincją, która nie miała większego znaczenia. Dlatego akcja większości wydarzeń będzie odbywać się na gorącym Południu.

Serial zapowiada się świetnie, a w jego obsadzie figurują znani aktorzy. Wśród odtwórców kluczowych postaci pojawią się Paddy Considine, Matt Smith, Emma D’Arcy, Eve Best czy Olivia Cooke. Jeśli i Ty nie możesz się go doczekać, już 22 sierpnia na HBO Max pojawi się pierwsze 10 odcinków. I my zacieramy ręce ze zniecierpliwienia! Zapowiada się jedna z najgorętszych w tym roku premier.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować