Strona główna » Regresja hipnotyczna metodą dr. Newtona. Książka „Wspomnienia z wędrówki dusz”
Poradniki Recenzje Religia i filozofia

Regresja hipnotyczna metodą dr. Newtona. Książka „Wspomnienia z wędrówki dusz”

„Wspomnienia z wędrówki dusz”

Temat regresji hipnotycznych prowadzonych przez dr. Michaela Newtona staje się coraz popularniejszy. Stworzona przez niego kilkadziesiąt lat temu metoda hipnozy sprawia, że ludzie są w stanie cofnąć się swoimi wspomnieniami do poprzednich wcieleń oraz czasu pomiędzy nimi. Gdy taka sytuacja zdarzyła się terapeucie po raz pierwszy, był bardzo zdumiony. Jednak z każdym kolejnym pacjentem zaczynał dostrzegać, jak bardzo złożony jest ten świat. W efekcie stworzył kilka książek, dzięki którym zaprasza nas, czytelników do głębszego poznania siebie oraz swojego życiowego celu.

„Wspomnienia z wędrówki dusz”

W swoich książkach dr Newton stara się przybliżyć ludziom temat inkarnowania, wybierania kolejnych wcieleń, życia pomiędzy nimi, kontaktów z duchowymi przewodnikami czy sposobów na doskonalenie swojej energii. Ma doskonałą świadomość tego, że dla osób, które spotykają się z tym tematem po raz pierwszy takie hasła mogą brzmieć egzotycznie, przerażająco lub niedorzecznie. Przywołuje więc historie setek pacjentów, z którymi pracował i dzięki którym udało mu się zajrzeć za zasłonę.

„Wspomnienia z wędrówki dusz” są zwieńczeniem pracy dr. Newtona. W stworzonym przez niego Instytucie regularnie kształcą się terapeuci, którzy na całym świecie mogą pomagać pacjentom oraz wprowadzać ich w regresję hipnotyczną. W tej książce znajdują się 32 historie takich osób. To ludzie ze wszystkich kontynentów, o odmiennym pochodzeniu, wykształceniu czy wieku.

Historie pacjentów

Historie przywołane przez terapeutów zostały opatrzone komentarzem dr. Newtona. W ten sposób sam autor oraz osoby wykonujące regresję pokazują, że poznanie swoich poprzednich wcieleń pozwala zrozumieć, skąd w nas pewne niewytłumaczalne dotychczas lęki, dolegliwości bólowe, pasje, antypatie i sympatie wobec konkretnych osób. Poznając plany, jakie poczyniliśmy na obecne wcielenie, łatwiej nam zaakceptować zachowania otaczających nas osób oraz stworzone z nimi połączenia. Docierając do nieśmiertelnego rdzenia swojej duszy, zaczynamy dostrzegać głębszy sens swojego istnienia oraz naszych doświadczeń w aktualnie trwającej inkarnacji.

Warto zaznaczyć, że książki dr. Newtona przemawiają do osób z różnych kultur i o odmiennych poglądach religijnych. Co ciekawe, zarówno ateiści, jak i zagorzali zwolennicy konkretnych religii po poddaniu się regresji zaczynają dostrzegać, na czym polega życie oraz rządzące nim prawa i zmieniają swoje poglądy. To niesamowite, że dzięki trwającej kilkadziesiąt lat pracy z pacjentami udało się stworzyć cykl książek, które pomagają uporządkować wiedzę dotyczącą ludzkiej duchowości. Stoją ponad wszelkimi podziałami, bez narzucania jakichkolwiek religijnych doktryn, nakazów czy opresyjnych treści. Nie straszą, a dodają otuchy.

Książkę „Wspomnienia z wędrówki dusz” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować