Strona główna » “Pucio. Moje pierwsze układanki”. Puzzle dla najmłodszych
Książki dla dzieci Zapowiedzi i nowości

“Pucio. Moje pierwsze układanki”. Puzzle dla najmłodszych

Pucio. Moje pierwsze układanki

Puciofani – prosimy o uwagę! Do fantastycznie przyjętej serii od Wydawnictwa Nasza Księgarnia dołącza dzisiaj nowy produkt. Poznajcie puzzle dla najmłodszych „Pucio. Moje pierwsze układanki”.

Każdy opiekun malucha dobrze wie, jak trudno wybrać zajmującą uwagę rocznego dziecka zabawkę. Jeśli więc jesteście na etapie szukania atrakcji dla malutkiej pociechy, polecamy Waszej uwadze nowość z serii Pucio. Jak może już wiecie, najbardziej popularna seria Wydawnictwa Nasza Księgarnia to nie tylko książeczki dla maluchów. W ostatnich latach oferta dynamicznie rozbudowuje się również o gry i puzzle, które stanowią świetne uzupełnienie całokartonowych książek dla kilkulatków. Przyjrzyjmy się więc wyczekiwanej zapowiedzi „Pucio moje pierwsze układanki”.

W kartonowym pudełku znajdziemy 7 bardzo prostych układanek z bohaterami książek Marty Galewskiej-Kustry i Joanny Kłos. Na obrazkach 3 – elementowych puzzli zobaczymy więc Pucia, Misię, Bobo, mamę, tatę, psa Funia i kotkę Mimi. Układanki mają wymiary 9 x 18 cm, a każdy element ma charakterystyczne dla puzzli wypustki. Warto wspomnieć również o jasnym tle i znanych z książeczek grafikach, które ułatwiają najmłodszym koncentrację na obrazku.

Te proste puzzle zostały opracowane z myślą już o rocznych dzieciach. Jak zaznaczają autorki, puciowa układanka zdecydowanie lepiej niż niż tradycyjna stymuluje percepcję wzrokową oraz analizę wzrokową obiektu.

Macie ochotę sprawdzić ją w działaniu i uzupełnić swoją kolekcję Pucia? Jeśli tak, to kupicie ją tutaj.

Kasia

Kasia

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować