Strona główna » Nowe wydanie książki „Droga do marzeń” Krystyny Mirek
Literatura obyczajowa Polecenia

Nowe wydanie książki „Droga do marzeń” Krystyny Mirek

Miłośniczki obyczajówek uwielbiają książki Krystyny Mirek. Jej pozornie proste historie przynoszą do serca mnóstwo nadziei i ciepła. Tak też jest z „Drogą do marzeń”, która po dziesięciu latach od swojej premiery doczekała się kolejnego wydania. Już od 23 sierpnia możesz je znaleźć w księgarniach.

„Droga do marzeń”

„Droga do marzeń” opowiada o rodzinnych tajemnicach, odkrywaniu swojej tożsamości, poszukiwaniu pokory oraz tym, co w życiu najważniejsze. Główną bohaterką jest Konstancja. Dziewczyna żyje jak królewna. Urodziła się w majętnej rodzinie, jest jedynaczką i uważa, że wszystko się jej należy. Choć ma 23 lata, to skończyła tylko szkołę średnią i nigdy nie pracowała. Sądzi, że jest ponad wszelkimi obowiązkami i otwarcie gardzi tym, co robią inni.

Na co dzień Konstancja trwoni majątek ojca, żyje samymi przyjemnościami i spotkaniami z przyjaciółmi, którzy mają podobne do niej upodobania. Spotyka się także z równie majętnym, ale i płytkim jak ona narzeczonym. I sądzi, że całe życie będzie w ten sposób funkcjonować. A jednak z dnia na dzień wszystko się zmienia. Jej ojciec zostaje aresztowany, matka znika ze wszystkimi oszczędnościami i nie odbiera telefonów, dom zabezpiecza policja, a zszokowana Konstancja ląduje na ulicy. Oczywiście jej narzeczony oraz znajomi się od niej odwracają, a ona sama nie ma pojęcia, co powinna zrobić w tej sytuacji.

Bohaterka spadła z bardzo wysokiego stołka i jest oniemiała. A jednak to właśnie ten ogromny szok sprawia, że kobieta zaczyna zmieniać swoje poglądy i krok po kroku odkrywa, czym jest prawdziwe życie, jak smakuje praca oraz po czym poznać lojalnych oraz wartościowych ludzi. Ta książka pokazuje bańkę, jaką otoczone są dzieci niektórych bogaczy. Uzmysławia, jak bardzo odmienne mogą być światopoglądy i jak bolesnych potrzeba strat, by co poniektórzy się otrząsnęli. Daje jednak nadzieję, że każdy człowiek w pewnym momencie może pójść po rozum do głowy. Książka ciepła, wciągająca, ukazująca rodzinne dramaty oraz sposoby określenia samego siebie. Intrygująca i niebanalna fabuła.

Najnowsze wydanie książki Krystyny Mirek znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować