Strona główna » Namiętność czy zimna kalkulacja? Książka „Milioner i ona”
Romanse i erotyki Zapowiedzi i nowości

Namiętność czy zimna kalkulacja? Książka „Milioner i ona”

Milioner i ona

Czytelnicy spragnieni gorących romansów, które rozpalą wyobraźnię, mogą zacierać ręce. Wśród czerwcowych i lipcowych nowości wydawniczych nie brakuje takich powieści, od których po prostu się nie oderwiesz. Jedną z nich jest „Milioner i ona”. Pozornie historia jakich wiele, w rzeczywistości wnosi coś nowego do motywu zakochanego milionera oraz biednej, ale równie roznamiętnionej kobiety.

„Milioner i ona”

Główną bohaterką powieści jest Rose. Dziewczyna nabruździła sobie w życiu i ma wrażenie, że znalazła się w potrzasku. Bohaterka momentami postępuje nieodpowiedzialnie, a później ponosi tego konsekwencje. Jedną z takich historii jest wdanie się w romans z niewłaściwym człowiekiem. Jej dawny kochanek jest obecnie jej przełożonym. Facet uwielbia gnębić innych, a patrzenie, jak ci się męczą, przynosi mu irracjonalną satysfakcję. Mężczyzna ma wpływy, pieniądze oraz potrzebę niszczenia innych.

Wiele się zmienia, gdy na drodze Rose staje Jacob. Milioner jest przeciwieństwem jej przełożonego. Pojawia się obok niej przypadkiem, ratuje ją i sugeruje, że liczy na spotkanie w przyszłości. I tutaj akcja nabiera niesamowitego tempa, a wydarzenia pomiędzy tą dwójką zmieniają się czasem nie w ciągu dni, ale godzin. Bliskość depcze im po piętach, a czytelnicy spragnieni mocnych wrażeń nie będą rozczarowani. W tej powieści znajdziesz niejedną scenę rozpalającą wyobraźnię. Pomiędzy tą dwójką płonie niesamowity ogień, a oni nie boję się w niego wskoczyć…

Motyw zakochanego milionera nie jest w literaturze obcy, a jednak wciąż się nie nudzi. Rose to typ naiwnej, czasem nielogicznie postępującej bohaterki, którą aż chciałoby się potrząsnąć, by wreszcie zaczęła analizować. Natomiast Jacob pod płaszczykiem uroku osobistego skrywa potrzebę kontroli. Momentami można odnieść wrażenie, że stara się zamknąć ukochaną w złotej klatce.

„Milioner i ona” to rewelacyjna książka dla wszystkich spragnionych emocjonalnych, erotycznie zabarwionych historii. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Jest ogrom emocji, a między bohaterami iskrzy. To dobra książka dla wszystkich szukających czegoś niewymagającego, idealnego na leniwy urlop.

Książkę „Milioner i ona” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować