Strona główna » „Facetom wstęp wzbroniony”. Książka o kobiecej przyjaźni i solidarności
Literatura obyczajowa Zapowiedzi i nowości

„Facetom wstęp wzbroniony”. Książka o kobiecej przyjaźni i solidarności

Facetom wstęp wzbroniony

Przy niektórych książkach uśmiech nie schodzi z twarzy i naprawdę żal je odkładać. Jedną z takich powieści jest komedia „Facetom wstęp wzbroniony”. Propozycja od Malwiny Kozłowskiej i Sylwii Trojanowskiej to rewelacyjna książka przede wszystkim dla kobiet. Mnóstwo w niej żeńskiej energii, kobiecych rozmów i przede wszystkim solidarności, która pozwala przetrwać niejedną burzę.

„Facetom wstęp wzbroniony”

W książce poznajemy trzy bohaterki. Każda z innego świata, każda równie empatyczna, silna i lojalna. Ania żyje w udanym związku (przynajmniej tak uważa) i spełnia się w swojej pracy w prokuraturze. Baśka jest hardą, pewną siebie bizneswoman. Inga przylatuje ze Stanów do Polski, zmienia swoje życie po rozwodzie i próbuje odnaleźć się w świecie nowych relacji i redakcji. Kobiety poznają się na zajęciach jogi. Pozornie różne mają ze sobą wiele wspólnego i to bardzo szybko je ze sobą spaja.

Ta książka obfituje w przeróżne sytuacje, które pokazują, jak ważna jest kobieca przyjaźń, lojalność i solidarność na najtrudniejszych życiowych zakrętach. Oczywiście obok bolesnych wydarzeń nie braknie też takich, przy których będziesz zaśmiewać się do łez. Dosłownie, w tej powieści nie brakuje humoru, komicznych dialogów czy sytuacji, przy których nawet najbardziej pokerowa mina nie zostanie zachowana.

Kobiety wykreowane w tej książce realizują się, spełniają swoje marzenia oraz pną się po szczeblach kariery. Z tego względu to doskonała powieść dla pań, które być może potrzebują inspiracji lub bodźca do tego, by stać się jeszcze bardziej niezależnymi, dążącymi do zaspokojenia własnych pragnień. Bohaterki wspierają się, wiele rozmawiają i to dodaje im motywacji i upewnia, że już nigdy nie będą kroczyć same.

W życiu bohaterek pojawiają się także trudne momenty, takie jak zdrada, oszustwo, przemoc w rodzinie czy próba manipulacji. Jednak one bardzo szybko dostrzegają, co się dzieje, a opracowane przez nich plany zemsty to po prostu smakowitość. Dużo śmiechu, dużo sarkazmu i jeszcze więcej kobiecej siły, solidarności i przyjaźni. Oby tylko takie relacje panie tworzyły. To świetna nowość wydawnicza, którą każda czytelniczka powinna spakować do swojej wakacyjnej torby.

Książkę „Facetom wstęp wzbroniony” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować