Strona główna » „Morderstwa i woń migdałów”, czyli kilka słów o Camilli Läckberg
Kryminał i sensacja Polecenia Zapowiedzi i nowości

„Morderstwa i woń migdałów”, czyli kilka słów o Camilli Läckberg

Morderstw i woń migdałów - Camilla Läckberg

Camilli Läckberg nie trzeba przedstawiać. Autorka fenomenalnych kryminałów tym razem daje się poznać w zupełnie nowej odsłonie. W swojej najnowszej książce „Morderstwa i woń migdałów” przychodzi do nas nie tylko z nowymi historiami, ale i z autobiografią. Opowiada o swojej karierze i pierwszych krokach w literackim świecie. To obowiązkowa pozycja dla miłośników twórczości Läckberg.

„Morderstwa i woń migdałów”

Książka składa się z kilku części. Znajdziemy w niej minipowieść, trzy opowiadania, autobiografię czy fragmenty bloga autorki, jednego z najchętniej czytanych w Skandynawii. To gratka dla miłośników kryminałów, którzy z utęsknieniem czekali na kolejne emocje. Po tę książkę warto jednak sięgnąć nie tylko z powodu nowych historii, ale i świata, który odsłoniła przed nami sama autorka. Idziemy z nią ramię w ramię i widzimy, co skłoniło ją do pisania.

Towarzyszymy Camilli Läckberg w dzieciństwie, na studiach czy kursie kreatywnego pisania, na którym wymyśliła fabułę „Książniczki z lodu”. Sukces powieści sprawił, że pisarka uwierzyła w swoje możliwości i postanowiła znów coś napisać. Dzięki temu jej najnowsza książka pokazuje, jak trudną drogą jest droga pisarza. Jednocześnie uchyla przed nami zasłonę i pokazuje własne emocje, oczekiwania czy trudności, z którymi mierzy się w swojej karierze. „Morderstwa i woń migdałów” zamyka minikurs pisania, stworzony przez samą autorkę. To taki bonus dla jej czytelników, którzy mogą co nieco podpatrzyć od samej królowej kryminałów.

Jeśli i Ciebie zainteresowała ta nowość od Wydawnictwa Czarna Owca, możesz kupić ją tutaj: „Morderstwo i woń migdałów”.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować