Strona główna » „Mister Mecenas”. Ta książka rozpali Twoją wyobraźnię
Romanse i erotyki Zapowiedzi i nowości

„Mister Mecenas”. Ta książka rozpali Twoją wyobraźnię

Mister Mecenas

Szukasz książki, którą aż żal kończyć? A może masz ochotę na powieść, która rozpali Twoją wyobraźnię i pobudzi ciało? „Mister Mecenas” to książka, która w niecały miesiąc po swojej premierze doczekała się już setek pozytywnych recenzji. Czytelniczki przecierają oczy z zachwytu, a zarwane nad nią noce mówią same za siebie. O czym więc jest ta powieść?

„Mister Mecenas”

Główną bohaterką powieści jest Tośka. To silna, pewna siebie i przebojowa kobieta, która doskonale wie, czego pragnie od życia. Dewizą bohaterki jest brak zobowiązań oraz czerpanie jak największej satysfakcji. Figlarność to jej drugie imię. Po nieudanym małżeństwie i rozwodzie obiecała sobie, że nie będzie się specjalnie starać, a zacznie cieszyć się życiem. Pomimo przekroczonej już trzydziestki dopiero zaczęła korzystać z jego uroków i ani myśli, aby to zmienić.

A jednak wiele się zmienia, gdy Tośka uświadamia sobie, że po raz pierwszy od dawna faktycznie pragnie faceta. Niestety to taki typ, który nigdy nie powinien ją zainteresować… Tośka od kilkunastu lat przyjaźni się z Gośką i kobieta jest jej bliższa niż rodzona siostra. Wie więc, że nigdy nie powinna przespać się z jej bratem. A jednak tę dwójkę tak bardzo do siebie ciągnie, że nie potrafią się sobie oprzeć. Gdy dochodzi do zbliżenia, sprawy jeszcze bardziej się komplikują. Postrzelona, pewna siebie fryzjerka zdecydowanie nie jest idealną synową, a rodzice Gośki i Adama nie wiedzą, jak postąpić.

Ten romans komediowy to lekka książka, przy której nieraz się uśmiejesz. Małgorzata Lisińska pokazała, że pomimo trudnej przeszłości, nieudanych związków czy pozornych problemów można czuć się szczęśliwym, pewnym siebie i zadowolonym ze swojego życia. Tośka bawi się świetnie, ale to dopiero silne uczucie i erotyczna fascynacja sprawiają, że kobieta zaczyna oddychać jeszcze głębiej. Książka lekka, zabawna, z wieloma rozpalającymi wyobraźnię fragmentami. Motyw przyjaźni przeradzającej się w miłość nie jest w literaturze niczym nowym, a po raz kolejny można śmiało przyznać, że i tutaj doskonale się sprawdził.

Książkę „Mister Mecenas” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować