Strona główna » Misia, starsza siostra Pucia już w lutym ukaże się w wersji do tulenia
Książki dla dzieci Zapowiedzi i nowości

Misia, starsza siostra Pucia już w lutym ukaże się w wersji do tulenia

Lubicie, kiedy ukochani bohaterowie książek Waszych pociech ożywają? Maskotki z serii Kicia Kocia są już bardzo dobrze znane wszystkim maluszkom. Do zdecydowanie najczęściej wybieranych bohaterów do przytulania należy również Pucio. A już wkrótce dołączy do niego starsza siostra, Misia.

Wspaniałą nowiną z fanami serii podzielił się oficjalny fanpage Pucia. W jego grudniowym poście na Facebooku czytamy:

Drodzy Puciofani!

Dziś mamy zapowiedź czegoś, na co długo czekaliście i o co często dopytywaliście – a przedświąteczny okres to idealny moment, żeby podzielić się dobrą wiadomością.

W lutym 2023 w sklepach pojawi się “Misia do tulenia”!

Na zaprezentowanych zdjęciach widać, że Misia będzie odrobinę większa od braciszka, co jest zrozumiałe. W końcu jest jego starszą siostrą. Jednak pod względem wykonania Misia nie odbiega od wyglądu Pucia, który – przypomnijmy – zdobył tytuł Zabawki roku 2020. Misia do tulenia z pewnością ucieszy małych czytelników serii, którą od lat tworzy Joanna Kłos i Marta Galewska-Kustra. Będzie stanowić świetne uzupełnienie książeczek, gier oraz puzzli. A wraz z Puciem do tulenia stworzy znakomity duet przytulanek idealny do codziennych zabaw.

Zapowiedź Misi do tulenia spotkała się z ciepłym odzewem obserwatorów fanapage’a Pucia. Nie zabrakło oczywiście propozycji, by w kolekcji maskotek z serii Pucio pojawili się również pozostali członkowie rodziny a nawet zwierzątka, szczególnie kotek. Na razie jednak musimy uzbroić się w cierpliwość do lutego, by powitać Misię oraz… kolejną książeczkę z serii „Pucio rośnie zdrowo”, którą można już zamówić w przedsprzedaży TUTAJ.

Kasia