Strona główna » Książki dla zagubionych
Polecenia Poradniki

Książki dla zagubionych

Trudno znaleźć człowieka, który raz na jakiś czas nie czułby się rozdarty pomiędzy różnymi wartościami czy ścieżkami rozwoju. Czasem trzeba się zatrzymać i zastanowić nad tym, którędy chciałoby się iść dalej. Niestety nie zawsze wiadomo, jaka droga będzie najlepsza… W takich chwilach z pomocą przychodzą książki, które pomogą Ci zrozumieć samego siebie, Twoje pragnienia oraz podpowiedzą, którędy warto iść.

„Żyj według własnych zasad”

Żyj według własnych zasad

To książka, od której warto zacząć swoją przygodę z poszukiwaniem siebie i swoich wartości. „Żyj według własnych zasad” to opowieść o buncie i o poszukiwaniu własnej drogi. Osho pokazuje, że w dzisiejszych czasach trzeba umieć odnaleźć siebie i przeciwstawić się wizji świata narzuconej przez systemy polityczne czy korporacje. Autor tłumaczy, że prawdziwy bunt nie ma nic wspólnego ze zbrojnymi walkami czy religijnymi opresjami. Bunt jest indywidualną ścieżką, sposobem na odnalezienie samego siebie i odkrycie własnych wartości, zgodnych ze swoim sumieniem. Ta książka pokazuje, że można walczyć o własne pragnienia, a życie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami jest miarą prawdziwej wolności.

„Potęga podświadomości”

Potęga podświadomości

To klasyka, która od lat nie znika z list bestsellerów. „Potęga podświadomości” Josepha Murphy’ego to książka, w której autor udowadnia, że nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość. Jeszcze na długo przez tym, jak ludzie Zachodu mówili o manifestacjach i płynących z nich zmianach, Murphy ukazywał, w jaki sposób bariery psychiczne hamują nasz rozwój i nie pozwalają nam na osiąganie wyższych dochodów, awansu w pracy czy stworzenia zdrowej relacji. Jednocześnie autor podpowiada, jak można to zmienić i tłumaczy, że nasze myśli oraz wiara w ich spełnienie są kluczem do zmian. Wierząc we własne pragnienia, jesteś w stanie wszystko osiągnąć. To dobra książka dla tych, którzy nie potrafią pojąć, jak można spełniać swoje marzenia oraz w jaki sposób się do nich nastawić.

„Nigdy nie jest za późno na nowy początek”

Nigdy nie jest za późno na nowy początek

To fantastyczna książka dla osób, które przechodzą na emeryturę lub z różnych powodów kończą swoją karierę zawodową. Julia Cameron przekonuje w swoim poradniku, że każdy wiek jest dobry na spełnianie swoich marzeń. Dzięki swoim podpowiedziom tłumaczy, w jaki sposób emeryci mogą przypomnieć swoje młodzieńcze pragnienia oraz co zrobić, by zacząć je realizować. W tej książce znajdziesz efektywne narzędzia mobilizujące do działania oraz treści, dzięki którym zaplanujesz swoje aktywności oraz odkryjesz, na czym chcesz się skupić w drugiej połowie swojego życia.

Polecane książki znajdziesz tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować