Strona główna » Książka na jesienne popołudnie. „Kacper” Gabrieli Gargaś
Polecenia Romanse i erotyki Zapowiedzi i nowości

Książka na jesienne popołudnie. „Kacper” Gabrieli Gargaś

Gabriela Gargaś w 2022 roku rozpieszcza swoich czytelników. Autorka wydała już kilka książek, a we wrześniu w księgarniach pojawiła się jej najnowsza powieść „Kacper”. Romans bardzo szybko zebrał rzesze zachwyconych kobiet, które nie mogą doczekać się kolejnych książek pisarki. Dlaczego „Kacper” tak bardzo rozpala wyobraźnię i nie daje o sobie zapomnieć?

Kacper – Gabriela Gargaś

Większość osób marzy o prawdziwej miłości, płomiennym uczuciu, pożądaniu i fascynacji, która nie słabnie. Gdy tego nam brak, uciekamy w książki, które przynoszą przynajmniej namiastkę tego uczucia. I właśnie takie emocje możemy znaleźć w „Kacprze”. W powieści poznajemy Ksenię. To kobieta po przejściach, poraniona, która próbuje uporać się ze swoim życiem. Gdy dowiaduje się, że mąż ją zdradza, wyjeżdża do swojej przyjaciółki w Bieszczady i tam chce rozpocząć nowe życie.

W górach poznaje Kacpra. To żołnierz jednostki specjalnej stacjonującej we Francji. Facet zawodowo zajmuje się przedzieraniem przez dżunglę w Gujanie Francuskiej, rozbijaniem szajek przemytników i odbijaniem zakładników. Akurat w czasie przyjazdu Kseni i on znajduje się w Bieszczadach. Pomiędzy tą dwójką od razu iskrzy. Facet jest niesamowicie męski i od razu rozbudza wyobraźnię bohaterki. I on nie pozostaje jej dłużny, odczuwając fascynację. Chemia łączy tę dwójkę.

Książka na jesienne popołudnie

Niestety ich życie to często czekanie. Po tygodniu w Polsce facet wraca do pracy i tak mijają miesiące ich znajomości. Czy da się w ten sposób stworzyć stały i wartościowy związek? Czy da się czekać na partnera latami i umierać ze strachu, nie wiedząc, czy nie zginie w pracy? Ta książka epatuje emocjami, romantyzmem, rozbudzonymi zmysłami i przede wszystkim miłością, jakiej pragnie każdy z nas.

Ogromną zaletą tej pozycji są dialogi. Dzięki temu przez powieść dosłownie się mknie. Dlatego też jest idealną propozycją na jesienne popołudnie, gdy masz kilka wolniejszych godzin i choć na chwilę chcesz się przenieść do świata, w którym uczucia tryumfują. Czy tej dwójce uda się pokonać przeciwności losu i odnaleźć swoje szczęście? Przekonaj się i Ty, kupując powieść. Już dziś możesz zamówić ją tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować