Strona główna » Książka doskonała na zakręcie życia. „Wszechświat cię wspiera” od Gabrielle Bernstein
Polecenia Poradniki

Książka doskonała na zakręcie życia. „Wszechświat cię wspiera” od Gabrielle Bernstein

Każdego człowieka dopadają w życiu trudniejsze chwile. Czasem nie wiadomo, jak wyrwać się z rozpaczy i odnaleźć swój cel. Wtedy każdy szuka własnych dróg. Jedną z nich proponuje Gabrielle Bernstein. To doświadczona przewodniczka duchowa, która zawodowo zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych kursów, dzięki którym uczestnicy rozbudzają samoświadomość i odkrywają swój cel. W sierpniu autorka wydała książkę „Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda”, która może stać się plastrem na emocjonalne rany.

Wszechświat cię wspiera

To książka, dzięki której odkryjesz swój duchowy cel. Choć brzmi nieco ezoterycznie i górnolotnie, to warto dać jej szansę. W tej pozycji czekają na Ciebie liczne ćwiczenia, medytacje, praktyki i modlitwy, z których możesz korzystać w trudnych chwilach. Istotą tej książki jest zadanie sobie najważniejszych w życiu pytań. Wtłoczeni w społeczne ramy już od najmłodszych lat wykonujemy zadania, które niekoniecznie są zgodne z naszymi oczekiwaniami i pragnieniami. Niestety mnóstwo osób zdaje sobie z tego sprawę po dziesiątkach lat… Co wtedy zrobić z tym odkryciem?

Autorka sama cierpiała na depresję i doskonale wie, jak bardzo to doświadczenie potrafi człowieka przygnębić i stłamsić. Dzięki temu jej książka jest jeszcze bardziej konkretna i skierowana na najgłębsze potrzeby każdego człowieka. Każdy z nas podświadomie dąży do szczęścia, spełniania i zaspokojenia swoich pragnień. Jak jednak zrozumieć, które z nich są rzeczywiście TWOJE?

W książce poznasz refleksje i doświadczenia samej autorki oraz skorzystasz z lekcji inspirowanych życiem. Nie braknie także cennych wskazówek, dzięki którym krok po kroku „dogrzebiesz” się do samego siebie i odkryjesz, co tak naprawdę Cię boli. Dzięki temu pozbędziesz się wewnętrznych blokad i zrozumiesz, co przyniesie Ci poczucie bezpieczeństwa oraz szczęście. Nauczysz się odpuszczać, przestaniesz wciąż się kontrolować i pozwolisz życiu po prostu płynąć. Nawet w chwilach zwątpienia uda Ci się uwierzyć, że jeszcze będzie dobrze. Dlatego jeśli jesteś właśnie na jednym z trudniejszych zakrętów swojego życia, tę książkę możesz kupić tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować