Strona główna » „Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie?” Nowa książka z okienkami!
Książki dla dzieci Zapowiedzi i nowości

„Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie?” Nowa książka z okienkami!

Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie?

Dopiero co pisaliśmy o nowych przygodach Pucia na wsi, a okazuje się, że to nie tylko ten bohater wybiera się tej wiosny poza miasto. Już 18. maja również Kicia Kocia i Nunuś pojadą na wieś. O ich wycieczce przeczytacie w kartonowej książeczce z 47 otwieranymi okienkami!

Anita Głowińska swoją najnowszą książką sprawi ogromną radość małych miłośnikom Kici Koci. Seria książek z okienkami od Wydawnictwa Media Rodzina cieszy się ogromną popularnością i z pewnością również i ten tytuł zachwyci kicikociofanów. Nunuś po raz pierwszy odwiedza wieś, dlatego czeka na niego wiele niespodzianek i nowości. Na szczęście Kicia Kocia z chęcią opowie mu życiu i zwyczajach zwierząt mieszkających w gospodarstwie. Dzięki okienkom, które uzupełniają historię rodzeństwa, maluchy będą mogły aktywnie uczestniczyć w czytaniu.

Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie? to zdecydowanie lektura obowiązkowa dla fanów Kici Koci. Ponad 40 okienek kryje mnóstwo niespodzianek, dlatego szykujcie się na świetną zabawę.

Książkę kupicie tutaj: Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie?

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi książeczkami z okienkami z serii Kicia Kocia:

Jeśli chcecie wybrać się na wieś również z Puciem, zapraszamy do lektury poniższego artykułu:

Kasia

Kiedy byłam w zerówce, nauczyłam się czytać, żeby już więcej się nie nudzić. Od tej pory pochłaniałam kolejne książki, czytając – ku zgrozie pozostałych domowników – przez pierwsze lata na głos. Z kolei w szkole cały czas kończyło mi się miejsce na bibliotecznej karcie, bo byłam tam codziennym gościem. W zawrotnym tempie przerobiłam wszystkie tytuły Astrid Lindgren i do dziś mam sentyment do „Ronji, córki zbójnika”. Chociaż moim ukochanym tytułem z dzieciństwa pozostaje wciąż „Zajączek z rozbitego lusterka”. Na szczęście wraz z wiekiem miłość do książek nie zanikła, a wręcz miała okazję rozkwitnąć dzięki już ponad 5 – letniej pracy w księgarni.
Jednak nie samą literaturą żyje człowiek. Kiedy nie czytam, haftuję tamborki z joginkami i wyciszam umysł, praktykując ashtangę. Za to z wykształcenia jestem psychologiem i arteterapeutką, dlatego mam słabość do psychologicznej literatury i książek Yaloma. Uwielbiam dzieci i kocham literaturę dziecięcą, więc niech nie zdziwi Cię duża liczba wpisów na temat moim zdaniem najbardziej wartościowych książek dla najmłodszych. Sama posiadam ich zawrotną liczbę - nie bez powodu maluchy znajomych mówią na mnie „ciocia od książek”. W kościach czuję, że w bliżej nieokreślonej przyszłości zostanę pisarką książek dla dzieci. Ale wracając do teraz – na co dzień trenuję swoją cierpliwość, dzieląc dom z czwórką kotów i znajdując kłaki oraz żwirek we wszystkich możliwych miejscach.

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować