Strona główna » Jak wiele możesz osiągnąć? Książka „Moc przyciągania. Zamanifestuj wymarzone życie”
Polecenia Poradniki Recenzje

Jak wiele możesz osiągnąć? Książka „Moc przyciągania. Zamanifestuj wymarzone życie”

Wiara w to, że życie jest beznadziejne i trudne, zdaje się coraz bardziej zanikać. Im więcej czasu i uwagi poświęcamy sami sobie, tym bardziej dostrzegamy, że możemy osiągnąć wszystko, czego zapragniemy. Coraz więcej autorów skupia się na mocy manifestacji, o której pisał m.in. Joseph Murphy. Skąd bierze się ten potencjał, który możemy zaobserwować w naszym życiu? Odpowiedzi na to pytanie dostarcza książka Gabrielle Bernstein „Moc przyciągania. Zamanifestuj wymarzone życie”.

„Moc przyciągania. Zamanifestuj wymarzone życie”

Gabrielle Berntein jest znaną mówczynią motywacyjną i trenerką duchową. Z każdą kolejną książką przelewa do naszego życia coraz więcej ciepła i wiary w to, że wszystko jest możliwe. Niestety dla wielu osób, również optymistów brzmi to jak utopia. Trudno wyobrazić sobie, że bogactwo, zdrowie czy obfitość w jakiejkolwiek innej sferze życia przychodzą do nas ot tak, po prostu. Jak więc to się dzieje?

Autorka książki stara się połączyć duchową wiedzę i doświadczenia z życiem tu i teraz. Pokazuje, czym są afirmacje oraz jak należy formułować swoje prośby, aby móc dostrzec ich realizację. Przede wszystkim skupia się na tym, aby z samego siebie zrobić priorytet. Troszcząc się o swoje samopoczucie oraz satysfakcję, sprawiamy, że na co dzień zaczynamy emanować inną energią. A to już punkt wyjścia do manifestacji i zmiany swojej rzeczywistości.

Jak wykorzystać swój potencjał?

Gabrielle Bernstein przekonuje, że swoje marzenia spełnisz wtedy, gdy uwierzysz, że naprawdę na nie zasługujesz. Gdy nadal będziesz żywić przekonanie, że trudno o lojalnych przyjaciół i wiernych partnerów wciąż będziesz spotykać ludzi, którzy będą Cię ranić. Jeśli nadal zakładasz, że zarabianie pieniędzy jest trudne, nieustannie będziesz borykać się z kłopotami finansowymi. Jak to się dzieje? Zawsze dostajemy to, w co wierzymy. Jeśli więc chcesz zmienić swoje życie, najpierw musisz zmienić swoje myślenie oraz nastawienie do tych spraw, które są dla Ciebie priorytetowe.

Jako nauczycielka duchowa Bernstein stara się również wytłumaczyć, jak korzystać z nieskończonego źródła obfitości, jak kontaktować się z przewodnikami duchowymi czy prosić ich o wsparcie. I tak, dla osób, które nigdy nie interesowały się tego typu literaturą brzmi to niczym brednie. I może właśnie o to chodzi? O taki prztyczek, by raz jeszcze zastanowić się, na czym to życie tak naprawdę polega i jak to jest, że ludzie, którzy opowiadają tyle o potencjale wspaniale go wykorzystują i manifestują los, jaki pragną.

Książka Bernstein może zmienić perspektywę i myślenie. Jeśli czujesz, że wszystko jest nie tak, jak chcesz, to może to właściwa pora, aby zastanowić się, z czego to wynika. Ciekawa, nietuzinkowa lektura przez Tobą. Na pewno skłania do refleksji.

Książkę „Moc przyciągania. Zamanifestuj wymarzone życie” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować