Strona główna » Eksplorowanie nowych sposobów widzenia. Książka „Życie po życiu”
Recenzje Religia i filozofia

Eksplorowanie nowych sposobów widzenia. Książka „Życie po życiu”

Życie po życiu

W lutym 2023 roku w księgarniach pojawiła się książka wydana przez Instytut Newtona. Pracownicy nawiązujący swoimi działaniami do nauk dr. Michaela Newtona edukują, popularyzują tematy związane z koncepcją życia między wcieleniami oraz starają się eksplorować nowe sposoby widzenia świata i celu życia. Ich książka „Życie po życiu” prezentuje zasady działań założyciela Instytutu, przychodzi z ćwiczeniami, które pomogą Ci wsłuchać się w Twoją duszę i prezentuje historie osób, które otwierają oczy i zachęcają do zastanowienia się nad najważniejszymi w życiu pytaniami…

„Życie po życiu”

Świat Zachodu otwiera się na koncepcje związane z wielokrotnym inkarnowaniem, wsparciem duchowych przewodników i aniołów czy umiejętnością wsłuchania się w potrzeby duszy. Gdy twierdzenia nawiązujące do monoteistycznych założeń zdają się nikogo nie dziwić, tak odmienne koncepcje budzą przeróżne emocje. I to dobrze, bo to oznacza, że kwestie związane z tzw. życiem pozagrobowym wciąż nurtują, budzą przerażenie lub zainteresowanie i przede wszystkim pchają nas do tego, by odkryć, po co tak naprawdę żyjemy i jaki jest cel naszej ziemskiej wędrówki.

Spuścizna dr. Newtona liczy już kilkadziesiąt lat, a z każdym kolejnym rokiem przybywa terapeutów, którzy kształcą się pod okiem specjalistów i przyjmują wiedzę umożliwiającą im pomaganie innym oraz prowadzenie terapii regresyjnej LBL. To zadanie niełatwe, ale bardzo ważne, które otwiera oczy ludzi z całego świata, niezależnie od wieku, pochodzenia, statusu majątkowego czy wyznawanej religii. I gdy koncepcja wielokrotnych wcieleń budzi przeróżne emocje, to jednak staje się coraz bardziej popularna. Intrygujące, prawda?

Nowe sposoby widzenia świata

Świat tak szybko się zmienia, że eksplorowanie nowych sposobów jego pojmowania, postrzegania własnej tożsamości czy rozumienia indywidualności i duchowości zaczyna osiągać swój punkt krytyczny. Ludzie nie chcą gotowych odpowiedzi czy przestarzałych dogmatów, które nie mają już za wiele wspólnego z realiami życia, jego tempem czy potrzebami emocjonalnymi współczesnych. I to fascynujące zjawisko, które sprawia, że coraz więcej osób decyduje się pielęgnować swoją duchowość z dala od jakichkolwiek nauczycieli, religii czy stowarzyszeń.

Stąd też pracownicy Instytutu Newtona zebrali kilkadziesiąt historii, które opowiadają o regresji pacjentów oraz ich podróży do życia między wcieleniami. Ludzie ci rozpoznawali swoje poprzednie inkarnacje, odkrywali wyniesione z nich lekcje, przypominali sobie plany założone na obecne wcielenie czy dostrzegali, które z bliskich im dusz inkarnują z nimi i tym razem.

Na zakończenie każdego z rozdziałów znajdziesz także ćwiczenia, które pomogą Ci samodzielnie wsłuchać się w Twoją duszę oraz mogą stać się pierwszym krokiem do tego, by pewnego dnia samodzielnie poddać się regresji i poznać prawdę o swoich celach i lekcjach zaplanowanych na to wcielenie.

Ta książka intryguje i staje się kolejnym głosem w świecie zmieniającym postrzeganie ludzkiej duchowości. Jeśli więc jesteś tym tematem zainteresowany, to poradnik „Życie po życiu” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować