Strona główna » Czy można pokochać ponownie? Książka „Patchwork szyty na miarę”
Literatura obyczajowa Zapowiedzi i nowości

Czy można pokochać ponownie? Książka „Patchwork szyty na miarę”

Patchwork szyty na miarę

Nieudane relacje i zawiedzione nadzieje potrafią skutecznie człowieka zniechęcić do ponownego wstępowania w związki. Choć miłość wydaje się być jedną z najważniejszych wartości w życiu, to ludzie nierzadko przestają ufać i wolą żyć w samodzielnie zapewnianym sobie komforcie niż po raz kolejny wystawiać się na ewentualny kryzys. Jedną z takich osób jest Agata, bohaterka książki „Patchwork szyty na miarę”, która swoją premierę miała 7 sierpnia.

„Patchwork szyty na miarę”

Agata próbuje poukładać sobie życie od nowa. Jej małżeństwo zakończyło się w bardzo burzliwy i przykry sposób. Zawiedziona i poraniona kobieta postanawia przenieść się w swoje rodzinne strony i zastanowić, co dalej. Spodziewa się, że nie zostanie powitana z otwartymi ramionami. Zabiera jednak syna i rozpoczyna nowy etap.

Bohaterka zatrudnia się w bibliotece. Tam też poznaje Kubę. To jeden z jej współpracowników. Mężczyzna jest inteligentny, oczytany i zauroczony kobietą. Nie ukrywa, że byłby zainteresowany dużo bliższą relacją z nią. Ta jednak ma opory i czuje wewnętrzną blokadę. Choć jest spragniona bliskości i miłości, to boi się, że po raz kolejny zostanie zraniona. Nie wie też, czy wyjawienie Kubie wszystkich faktów z jej przeszłości nie sprawi, że ten się jednak rozmyśli i wycofa.

Niespodziewanie w życiu Agaty pojawia się jej kolega z przeszłości. Mężczyzna również jest doświadczony przez los, przez co zdaje się doskonale rozumieć kobietę i być dla niej odpowiednią partią. Pytanie tylko, czy rany z przeszłości uda się już zabliźnić i czy bohaterka znajdzie w sobie na tyle odwagi, by po raz kolejny zaufać i otworzyć się na miłość.

„Patchwork szyty na miarę” to książka o drugich szansach oraz o tym, że warto zawalczyć o siebie i swoje szczęście. Czasami pozorne cofanie się jest ważnym krokiem, który pomaga nabrać dystansu, a nowa miłość czeka na to, aż nasze serce będzie na nią gotowe.

Książkę „Patchwork szyty na miarę” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować