Strona główna » „Życie za progiem śmierci”. Świadectwa osób bliskich zgonu
Reportaże

„Życie za progiem śmierci”. Świadectwa osób bliskich zgonu

Życie za progiem śmierci

Ludzi od zawsze zastanawia to, czy istnieje życie pozagrobowe i jeśli tak, to w jaki sposób ono wygląda. Niektórzy wierzą w nieśmiertelność duszy, miłość wszechświata i koło reinkarnacji. Inni są przekonani, że po śmierci zostaną surowo rozliczeni ze wszystkiego, co zrobili w trakcie życia i za to spotka ich kara lub nagroda. Jak to wygląda naprawdę i czy jesteśmy w stanie przewidzieć, co nas czeka po opuszczeniu ciała? Ciekawe spojrzenie na tę kwestię rzuca książka „Życie za progiem śmierci”.

„Życie za progiem śmierci”

Patrick Theillier był dyrektorem Biura Medycznego przy Sanktuarium w Lourdes. Wiele lat poświęcił na analizę zjawisk nadprzyrodzonych i przypadków cudownych ozdrowień czy doświadczeń z pogranicza życia i śmierci. W swojej książce przywołuje historie konkretnych osób i ich świadectwa, które dla wielu czytelników mogą być wystarczająco silnym argumentem do tego, by uwierzyć w istnienie ludzkiej duszy i jej nieśmiertelność.

Większość osób, które doświadczyły chwil z pogranicza stwierdza, że były one czymś, co trudno sobie wyobrazić i na co się przygotować. Jednocześnie były tak wspaniałe, silne i wzmacniające, że poprowadziły do transformacji poglądów oraz przeobrażenia życia i wyznawanych w nim wartości.

„Życie za progiem śmierci” zawiera konkretne świadectwa. Autor przeanalizował je pod kątem antropologicznym, psychologicznym i teologicznym i zbadał, jakie znaczenie mogą one mieć w kontekście wyznawanych przez ludzi religii, strachu przed śmiercią czy przekonań, które mógł „narzucić” mózg osobom bliskim doświadczeniom śmierci. I Ty przeczytaj i sprawdź, w jaki sposób cudze przeżycia wpływają na Twoje postrzeganie świata. Ta książka intryguje i staje się kolejnym głosem dotyczącym tego, czy człowiek ma duszę i jeśli tak, to co się z nią dzieje po śmierci ciała. Warto znaleźć dla niej kilka wolniejszych chwil.

Książkę „Życie za progiem śmierci” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować