Strona główna » Związek od nowa. Książka „Miłość mindfulness”
Polecenia Poradniki

Związek od nowa. Książka „Miłość mindfulness”

Miłość mindfulness

Związek to praca. Gdy początkowo ludzie łączą się ze sobą dzięki silnym uczuciom, z czasem rutyna sprawia, że motyle w brzuchu są zastępowane obowiązkami, troskami i gonitwą. I niestety wiele par gubi się w takiej codzienności. Spragnieni uczuć nie potrafimy odnaleźć się w rzeczywistości, w której przerastają nas problemy w pracy, zmęczenie partnera, jego opryskliwość. Czy z takiego dołu można się jakoś wygrzebać? Craig i Debbie Lambert pokazują, że można. Pytanie tylko, jak…

„Miłość mindfulness”

Craig i Debbie Lambert to doświadczeni terapeuci, którzy w swojej karierze pracowali z setkami par, prowadząc ich terapie oraz warsztaty. W lutym 2023 roku na polskim rynku wydawniczym ukazała się książka, dzięki której terapeuci mogą przekazać swoją wiedzę szerszemu gronu. Co znajdziesz w „Miłość mindfulness”?

Autorzy zwracają uwagę na codzienne obowiązki, rodzicielstwo, pracę i pęd, które przysłaniają naszą uwagę i utrudniają poświęcenie jej partnerowi i związkowi. Zaangażowanie, które pojawia się na początku relacji z czasem słabnie i zmienia się, dostosowując do realiów, w których żyjemy. I niestety to pierwszy krok do tego, aby się od siebie oddalić i zacząć niszczyć swoje małżeństwo.

Craig i Debbie Lambert przygotowali więc 52 zadania. To pomysł na 52 tygodnie. Dzięki niemu macie cały rok na to, aby zacząć pracować nad swoją relacją i krok po kroku ją odbudowywać. Autorzy przekonują, że tym sposobem uda się Wam stworzyć partnerstwo pełne ciepła, zrozumienia i intymności. I to ważne, ponieważ praca nad relacją kojarzy się przede wszystkim z wysiłkiem, trudnymi rozmowami i bólem. Tymczasem terapeuci przychodzą z rozwiązaniami, przy których często będziecie się po prostu dobrze bawić.

Rewelacyjna książka, która jest bardzo potrzebna ludziom żyjącym zgodnie z pędem XXI wieku. Gdy człowiek się zagubi, czasem tylko wsparcie terapeutów może pomóc.

Książkę „Miłość mindfulness” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować