Strona główna » “Tytus, Romek i A’Tomek” na dużym ekranie
Ciekawostki Książki dla dzieci

“Tytus, Romek i A’Tomek” na dużym ekranie

Tytus, Romek i A'Tomek ekranizacja

Czy wśród naszych czytelników są miłośnicy twórczości Papcia Chmiela? Jeśli tak, to świetnie się składa, chociaż nie możemy niestety zapowiedzieć kolejnej części przygód Tytusa, Romka i A’Tomka. Nowy komiks co prawda się nie szykuje. Za to ulubieni bohaterowie kilku pokoleń wskakują na ekrany!

Za całe filmowe przedsięwzięcie odpowiedzialne jest studio animacji EGoFILM, które uzyskało prawo autorskie do ekranizacji tego kultowego już komiksu. Ale to nie koniec zaskoczeń. W pierwszej kolejności doczekamy się pełnometrażowego filmu, a potem… animowanej serii! Studio EGoFILM ma rozpocząć pracę nad filmem o szympansie Tytusie oraz o dwójce harcerzy Romku i A’Tomku na początku 2023 roku.

Fabuła filmu stanowić będzie połączenie wybranych ksiąg o przygodach trójki przyjaciół, dzięki czemu każdy bohater będzie miał szansę pokazać się zarówno jako indywiduum, jak również jako część wyjątkowego trio.

Autorami scenariusza filmu są Maciej Kur i Rafał Skarżycki, a na reżyserię odpowiada Tomasz Leśniak. Wiemy również, że producentką ekranizacji jest Ewelina Gordziejuk, natomiast art directorem – Dr Śledziu, którego znamy z innych dziecięcych produkcji.

Tytus, Romek i A'Tomek ekranizacja

Do rozpoczęcia zdjęć zostało jeszcze chwilę czasu, dlatego warto już teraz zacząć odświeżać sobie wszystkie przygody słynnych bohaterów Papcia Chmiela! Serię komików „Tytus, Romek i A’Tomek” znajdziesz tutaj.

Kasia

Kasia

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować