Strona główna » „Obudź w sobie boginię”. Książka Justyny Połeć o jodze i ajurwedzie
Poradniki Zapowiedzi i nowości

„Obudź w sobie boginię”. Książka Justyny Połeć o jodze i ajurwedzie

Obudź w sobie boginię

Jeśli interesuje Was temat zdrowego stylu życia, praktykujecie bądź chciałybyście praktykować jogę, a przede wszystkim chciałybyście czuć się jak Bogini, nowy poradnik od Wydawnictwa Pascal zdecydowanie przypadnie Wam do gustu. Koniecznie zajrzyjcie do książki Justyny Połeć znanej wcześniej na instagramie jako Justdeliciousx. Co ważne, nie bez powodu używamy jedynie żeńskiej formy. Obudź w sobie boginię to niewątpliwie książka dla kobiet.

Justyna Połeć, chociaż skończyła studia prawnicze, ze względu na swoje zainteresowania zdecydowała się zmienić swoją ścieżką zawodową. Od kilku już lat naucza jogi, ajurwedy, manifestacji oraz mądrości naszego ciała. Aktualnie znajdziemy jej kanał pod nazwą Just Bogini, więc chyba nikogo nie dziwi już tytuł książki. Jak pisze o sobie, pomaga kobietom poczuć moc, połączyć się ze swoim ciałem i duszą. Obudź w sobie boginię to jej pierwsza publikacja w formie książki.

Poradnik dla kobiet

Kto obserwuje działania Justyny Połeć w social mediach, z pewnością wie, jak wspaniałą, pozytywną energią potrafi zarazić swoje obserwatorki. Z tego względu jak nikt inny inspiruje do prowadzenia zdrowego stylu życia i pomaga w budowaniu zdrowych nawyków. Jej książka Obudź w sobie boginię. Joga i ajurweda dla kobiet powstała z przekonania o niezwykłej mocy kobiecości.

Justyna Połeć
Fot. Facebook autorki

Dzięki książce Justyny Połeć:

  • nauczycie się praktykować jogę, która uwzględnia budowę i potrzeby kobiecego ciała,
  • poznacie podstawy ajurwedy,
  • dowiecie się, jak skończyć z problemami hormonalnymi i trawiennymi,
  • zrozumiecie swój cykl menstruacyjny, opierając się na wiedzy płynącej z jogi i ajurwedy,
  • oswoicie temat medycyny naturalnej,
  • pozbędziecie się problemu bezsenności i złego samopoczucia,
  • przeczytacie o wykorzystaniu ziół dla poprawy swojego dobrostanu.

Podsumowując, nowość do Wydawnictwa Pascal to zbiór praktycznych wskazówek oraz ajurwedyjskich inspiracji, które pomogą Wam żyć w zgodzie z naturą i intuicyjną żeńską energią. To książka, dzięki której odzyskacie spokój ciała i umysłu.

Bogini może być sensualna i waleczna, spokojna i silna, dynamiczna i wyrozumiała. Tyle energii odkryjesz w sobie!

Jeśli macie ochotę przeczytać najbardziej wyczekiwany przewodnik po kobiecości tego roku, książkę kupicie tutaj: Obudź w sobie boginię

Kasia

Kiedy byłam w zerówce, nauczyłam się czytać, żeby już więcej się nie nudzić. Od tej pory pochłaniałam kolejne książki, czytając – ku zgrozie pozostałych domowników – przez pierwsze lata na głos. Z kolei w szkole cały czas kończyło mi się miejsce na bibliotecznej karcie, bo byłam tam codziennym gościem. W zawrotnym tempie przerobiłam wszystkie tytuły Astrid Lindgren i do dziś mam sentyment do „Ronji, córki zbójnika”. Chociaż moim ukochanym tytułem z dzieciństwa pozostaje wciąż „Zajączek z rozbitego lusterka”. Na szczęście wraz z wiekiem miłość do książek nie zanikła, a wręcz miała okazję rozkwitnąć dzięki już ponad 5 – letniej pracy w księgarni.
Jednak nie samą literaturą żyje człowiek. Kiedy nie czytam, haftuję tamborki z joginkami i wyciszam umysł, praktykując ashtangę. Za to z wykształcenia jestem psychologiem i arteterapeutką, dlatego mam słabość do psychologicznej literatury i książek Yaloma. Uwielbiam dzieci i kocham literaturę dziecięcą, więc niech nie zdziwi Cię duża liczba wpisów na temat moim zdaniem najbardziej wartościowych książek dla najmłodszych. Sama posiadam ich zawrotną liczbę - nie bez powodu maluchy znajomych mówią na mnie „ciocia od książek”. W kościach czuję, że w bliżej nieokreślonej przyszłości zostanę pisarką książek dla dzieci. Ale wracając do teraz – na co dzień trenuję swoją cierpliwość, dzieląc dom z czwórką kotów i znajdując kłaki oraz żwirek we wszystkich możliwych miejscach.

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować