Strona główna » Nowe wydanie gorącego romansu „Nie mogę cię zapomnieć”
Polecenia Romanse i erotyki

Nowe wydanie gorącego romansu „Nie mogę cię zapomnieć”

Nie mogę Cię zapomnieć

Powieści Carian Cole rozpaliły wyobraźnię niejednej czytelniczki. Jej romanse rozchodzą się niczym świeże bułeczki, nic więc dziwnego, że jej książka „Nie mogę cię zapomnieć” pięć lat po pierwszym polskim wydaniu doczekała się w kwietniu 2023 nowego wydania. Jeśli więc nie znasz tej powieści, to może to dobry moment, by po nią sięgnąć?

„Nie mogę cię zapomnieć”

Choć romans Carian Cole można by zaklasyfikować do powieści młodzieżowych, to spokojnie mogą sięgać po nią i dorosłe czytelniczki. Ta książka przedstawia miłość, z której niejedna osoba szybko by się wycofała. A jednak główna bohaterka ma w sobie zaciętość, dzięki której zaciska zęby i głęboko wierzy, że jest w stanie wszystko przetrzymać. Można więc pomyśleć, że dziewczyna jest po prostu naiwna. Ale czy na pewno?

Piper wiele lat temu zakochała się w bezdomnym muzyku. Chłopak miał długie, kruczoczarne włosy, głęboki głos i takie maniery, że dwudziestojednoletnia dziewczyna przepadła. Niestety ta relacja nie miała przed sobą dobrych perspektyw, a po różnych perturbacjach się rozpadła. Zraniona Piper na wiele lat straciła kontakt z ukochanym.

Po pewnym czasie okazało się, że przystojny Evan skrywał niejedną tajemnicę i wcale nie był tak kryształowy, jak dziewczynie się wydawało. Czy jednak los da im szansę na to, by naprawić to, co zepsuli kiedyś?

Początki czy kontynuacje?

Dziewczyna wybiera się na koncert zespołu Evana. Od czasu rozstania tej dwójki wiele się zmieniło. Rockowy, niewyróżniający się boys band zrobił karierę, a nieopierzony Evan nie jest już bezdomnym, początkującym muzykiem. Jednak im dalej w las tym bardziej okazuje się, że przystojny artysta niejedno ma imię i skrywa wiele różnych oblicz.

Ta książka mogłaby wydawać się totalnie zwyczajną opowieścią o naiwnej, romantycznej miłości. A jednak Carian Cole tak pisze, że jej powieści mają w sobie coś szczególnego. Uczucie bohaterów wydaje się unikatowe, a zachowania Piper pokazują, że wiara w drugiego człowieka nie oznacza lekkomyślności. Kobieta stara się dostrzegać dobro tam, gdzie inni go nie widzą.

Autorka poruszyła w książce nie tylko romantyczne tematy, ale i także problemy związane z nadużywaniem substancji odurzających, depresją czy chorobami. Dlatego też nie zawsze jest przyjemnie, a serducho bije mocniej. Momentami w oku zakręci się łza, która ma przypomnieć, co tak naprawdę liczy się w życiu. Jeśli więc lubisz romanse i szukasz nietuzinkowej powieści, to ta książka może Cię zainteresować.

Nowe wydanie „Nie mogę cię zapomnieć” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować