Strona główna » „Nie nasza godzina”. Opowieść o miłości, lęku i stracie
Romanse i erotyki Zapowiedzi i nowości

„Nie nasza godzina”. Opowieść o miłości, lęku i stracie

Nie nasza godzina

Miłość jest uznawana za jedno z najważniejszych uczuć w życiu człowieka. Mówi się, że prawdziwa miłość uskrzydla, dodaje motywacji i sprawia, że każdy z nas czuje się spełniony i szczęśliwy. A jednak życie nie jest takie proste i doskonale przekonuje się o tym główna bohaterka powieści Eweliny Dobosz. Jej codzienność to praca i podróże, a wśród nich strach przed uczuciem… Do czego ten ją zaprowadzi?

„Nie nasza godzina”

Laura prowadzi bardzo ciekawe i jednocześnie zupełnie różne od siebie życie. Z jednej strony jest pilna i profesjonalna. Na co dzień pracuje w szkole prywatnej, w której rozwija swoją zawodową pasję. Kobieta uwielbia również podróże i z chęcią wsiada w samolot, by na weekend przenieść się do innego kraju i go pozwiedzać. Jednocześnie Laura od roku koresponduje z facetem poznanym przez Internet. Ich znajomość jest zażyła, ale bohaterka nigdy nie spotkała się z Pawłem twarzą w twarz. Przyjaciółka zarzuca jej, że nie chce tego zrobić, bo boi się, że w rzeczywistości mężczyzna nie będzie przystojny.

Laura ma jednak swoje żale i niezabliźnione rany i ma spory problem z tym, by pozwolić komuś się do siebie zbliżyć. W tym samym czasie boryka się z kłopotami z ojcem jednego ze swoich uczniów. A jednak pewnego dnia decyduje się na spotkanie z Pawłem, które kompletnie ją zaskakuje. Kobieta nie spodziewała się takiego obrotu spraw – okazało się, że mężczyzna nie do końca był z nią szczery… Ta więc zamierza rzucić się w wir pracy i szybko zapomnieć. Pytanie tylko, czy to będzie możliwe. Okazuje się bowiem, że dwie sfery jej życia – zawodowa i prywatna – są ze sobą bardziej powiązane, niż wcześniej się spodziewała.

„Nie nasza godzina” Eweliny Dobosz to bardzo emocjonalna książka, która porusza tematy związane ze stratą, strachem, żalem, zdradą i miłością, której tak bardzo się pragnie, a przed którą człowiek czasem tak mocno się chowa i asekuruje… Warto znaleźć dla tej powieści wolniejsze popołudnie, w niektórych momentach Twoje serducho zabije mocniej.

Książkę „Nie nasza godzina” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować