Strona główna » Konkurs Zwyrtała 2022 na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo
Wydarzenia literackie

Konkurs Zwyrtała 2022 na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo

Już po raz czwarty rusza konkurs Zwyrtała promujący czytelnictwo. Masz dość słuchania frazesów i rozmów z ludźmi, którzy twierdzą, że książki to nudna i przereklamowana rozrywka? Zastanawiasz się, jak wytłumaczyć innym, że nie bez powodu w Twoim domu piętrzą się książki, które już wkrótce chciałbyś przeczytać? Mamy na to sposób!

Konkurs Zwyrtała jest jednym z elementów Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej, który odbędzie się 13-16 czerwca w Rabce-Zdroju. W konkursie można wystartować indywidualnie lub grupowo (jako biblioteka, znajomi czy jakakolwiek inna grupa) i zaproponować pomysł, dzięki któremu Twoja dzielnica i miasto zaczną wreszcie czytać i doceniać książki!

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać mailowo lub pocztą tradycyjną do 1 czerwca 2022. Wszystkie informacje dotyczące konkursu, zgłoszeń i nagród znajdują się na stronie organizatora. Jeśli tylko masz jakiś ciekawy pomysł, pokaż światu, że bez książek nie da się żyć! My już teraz gorąco trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować