Strona główna » Jakie są Twoje mocne strony? Książka „Uwolnij swój talent” Malwiny Faliszewskiej
Polecenia Poradniki Recenzje

Jakie są Twoje mocne strony? Książka „Uwolnij swój talent” Malwiny Faliszewskiej

„Uwolnij swój talent” Malwiny Faliszewskiej

Jest wiele prawdy w stwierdzeniu, że każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie mamy szczególnych talentów, to jesteśmy w błędzie. Niektórzy są mistrzami organizacji, inni potrafią wygłaszać płomienne przemówienia, jeszcze inni rewelacyjnie łagodzą konflikty lub radzą sobie z konstruowaniem skomplikowanych maszyn. Jeśli więc i Ty szukasz swoich mocnych stron i chcesz wreszcie dowiedzieć się, w czym się odnajdziesz, książka Malwiny Faliszewskiej „Uwolnij swój talent” jest zdecydowanie dla Ciebie.

„Uwolnij swój talent”

Łatwo powiedzieć, że każdy z nas jest wyjątkowy. Jak jednak odkryć swoje mocne strony, gdy na co dzień masz wrażenie, że nic się nie układa, a Twoja praca jest kompletnie nudna i nieefektywna? Na pewno narzekanie w tym nie pomoże. Pomogą za to praktyczne narzędzia, dzięki którym przeanalizujesz swoje pasje, faktycznie zastanowisz się, jakie czynności przychodzą Ci z łatwością, w których sytuacjach czujesz się najlepiej oraz jakie kwestie dają Ci satysfakcję. Aby to zrobić możesz skorzystać z książki Malwiny Faliszewskiej. To ogromny plus tej pozycji. Autorka stworzyła kilka zadań/podpowiedzi, dzięki którym rzeczywiście jesteś w stanie więcej się o sobie dowiedzieć.

Faliszewska opowiada na własnym przykładzie, jak szukała swojej drogi życiowej. Wspomina o tym, że choć plany i ambicje miała wielkie, to nie potrafiła oszacować ryzyka i nie posiadała wszystkich niezbędnych kompetencji. I to jest ważne, aby umiejętnie przyglądać się swoim możliwościom. To pierwszy krok do tego, aby nie tylko stworzyć konkretny plan, ale i zastanowić się, jak poradzić sobie z tym, co będzie dla Ciebie najtrudniejsze i najbardziej wymagające.

Mocne strony w pracy i w życiu

Książkę Faliszewskiej możesz wykorzystać, gdy chcesz zmienić swoje życie zawodowe lub prywatne. Choć autorka poruszyła bardzo obszerny temat, to trzeba przyznać, że zrobiła to ze zręcznością i lekkością. Nie przynudza, nie zarzuca informacjami, które mogłyby przytłoczyć. Z wolna snuje opowieść, wplatając w nią praktyczne ćwiczenia, wskazówki oraz historie z własnego życia. Pokazuje dzięki temu, jak odkrycie swoich słabszych i mocnych stron pomaga w organizacji obowiązków domowych, w zdobyciu lepszej pracy, osiągnięciu satysfakcji i poprawie jakości życia. Brzmi górnolotnie, ale w praktyce naprawdę zdaje egzamin.

„Uwolnij swój talent” to jedna z obowiązkowych pozycji na liście tych osób, które czują, że duszą się w swojej dotychczasowej pracy, ale nie mają pomysłu lub motywacji, aby ją zmienić i ruszyć do przodu. W książce poznasz również inspirujące historie osób, które pewnego dnia powiedziały sobie dość i ruszyły z miejsca. Znalazły w sobie odwagę, gniew lub samozaparcie i odkrywając swoje mocne strony i pasje wybrały to, co rezonuje z nimi najbardziej. Jeśli więc szukasz takiej inspiracji, koniecznie zainteresuj się naszą polecajką.

Książkę Malwiny Faliszewskiej znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować