Strona główna » „Jadzia Pętelka czuje złość”. Nowa książka Barbary Supeł ukaże się w czerwcu!
Książki dla dzieci Zapowiedzi i nowości

„Jadzia Pętelka czuje złość”. Nowa książka Barbary Supeł ukaże się w czerwcu!

Jadzia Pętelka czuje złość

Fani Jadzi Pętelki – prosimy o uwagę! Mamy przyjemność przekazać Wam wspaniałą nowinę. Już 1 czerwca czyli akurat w Dzień Dziecka na półki księgarń trafi kolejna część fantastycznej serii Barbary Supeł. Tym razem Jadzia Pętelka mierzy się z buntem dwulatka.

Dopiero co Jadzia Pętelka i jej starszy brat witali w rodzinie dzidziusia, a już dostajemy informację od Wydawnictwa Zielona Sowa o kolejnej premierze książki Barbary Supeł dla maluszków. Jednak w nowej książeczce Jadzia Pętelka czuje złość czeka na najmłodszych całkiem nowa historia. Mała bohaterka wchodzi w etap tzw. buntu dwulatka, dlatego, tak jak sugeruje nam tytuł, będzie tu dużo krzyków i tupania… Dziewczynka z najmniej spodziewanych momentach wpada w złość. Mimo że stara się radzić sobie z tą wcale niełatwą emocją, nie jest to proste zadanie. Ten temat z pewnością jest dobrze znany z codzienności wszystkim rodzicom maluchów, które są w podobnym wieku do Jadzi.

Autorka ciepło odbieranej serii o Jadzi Pętelce adresowanej do maluszków w wieku 1-3 lata pomoże oswoić temat złości u dzieci. A z kolei dzięki Jadzi i jej tacie również dorośli dowiedzą się, jak sobie radzić w sytuacjach buntu pociechy. Oczywiście nie musimy dodawać, że jak zawsze ciekawą historię uatrakcyjniają zabawne ilustracje Agaty Łukszy.

Tytuł: Jadzia Pętelka czuje złość
Tekst: Barbara Supeł
Ilustracje: Agata Łuksza
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data premiery: 1.06.2022

Sprawdźcie tutaj, jak ze złością radzi sobie Jadzia i jej tata. Złość da się poskromić!

Kasia