Strona główna » Festiwal Fantastyki Pyrkon już w czerwcu w Poznaniu
Fantastyka Wydarzenia literackie

Festiwal Fantastyki Pyrkon już w czerwcu w Poznaniu

Mamy świetną wiadomość dla miłośników fantastyki! Już po raz kolejny odbędzie się Festiwal Fantastyki Pyrkon! Jeśli i Ty kochasz takie książki, nie może Cię zabraknąć w Poznaniu. 17-19 czerwca 2022 przypada okrągła, XX edycja. Festiwal odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na Festiwal możesz przyjść:

  • Czwartek od 9:00 do 19:00
  • Piątek od 10:00 przez całą dobę
  • Sobota do 15:00

Oczywiście nie braknie atrakcji. W czasie Festiwalu będziesz mógł wziąć udział w różnych konkursach czy wystawach. To gratka nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci. Przed Tobą ponad 280 wystawców zorganizowanych na ponad 14 000 m2. Tutaj zagłębisz się w świat nie tylko książek, ale i komiksów, gier i innych fikcyjnych światów. Nie braknie też gadżetów dla miłośników różnych uniwersów. Będziesz mógł kupić niepowtarzalne, rękodzielnicze wyroby.

Na Festiwalu spotkasz takich autorów jak Andrzej Pilipiuk. Graham Masterton, Katarzyna Berenika Miszczuk czy Anna Sakowicz.

To raj, którego miłośnicy fantastyki nie mogą po prostu przeoczyć. Jeśli chcesz kupić bilety lub znaleźć więcej informacji dotyczących Festiwalu, znajdziesz je na stronie organizatora.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować