Strona główna » Dobra wiadomość dla miłośników kryminałów! 25-28.05.2022 Międzynarodowy Festiwal Kryminału we Wrocławiu!
Wydarzenia literackie

Dobra wiadomość dla miłośników kryminałów! 25-28.05.2022 Międzynarodowy Festiwal Kryminału we Wrocławiu!

Wiemy, że czekaliście na taką wiadomość! W końcu nie ma to jak rozmowa o tych książkach, przez które nie możemy spać po nocach. Jeśli więc kochacie kryminały, to pod koniec maja nie może Was zabraknąć we Wrocławiu! Przez 4 dni, od 25 do 28 maja będzie trwał Międzynarodowy Festiwal Kryminału we Wrocławiu.

Plan Festiwalu

W trakcie Festiwalu możemy spodziewać się wielu wrażeń. Jako uczestnicy możemy skorzystać z warsztatów, wykładów czy spotkań z autorami. Wydarzenia odbędą się w kilku miejscach, warto więc przygotować sobie wcześniej plan atrakcji, w których chcielibyście wziąć udział. Co ważne, wejścia na Festiwal są całkowicie bezpłatne.

Wydarzenia związane z Festiwalem będą rozgrywać się w:

  • Szkoła Języków Obcych LEKTOR, ul. Kazimierza Wielkiego 27
  • Klub PROZA, Przejście Garncarskie II, II piętro (tutaj odbędzie się większość wykładów czy spotkań)
  • Stary Klasztor, ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1
  • Fundacja Olgi Tokarczuk, ul. Krzycka 29

Autorzy wyszli również naprzeciw dzieciom i zorganizowali kryminalną grę dla najmłodszych! Oprócz tego w czasie Festiwalu odbędą się kryminalne warsztaty literackie, wywiady z autorami, wykłady dotyczące literatury kryminalnej i ciekawostek, premiera książki Wojciecha Chmielarza (tak, my też na to czekamy!) czy Gala Wręczenia Nagród Wielkiego Kalibru 2022.

Jeśli nie możecie pojawić się we Wrocławiu, całe wydarzenie będzie transmitowane na fanpage’ach Międzynarodowego Festiwalu Kryminalnego i Portalu Kryminalnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować