Strona główna » 4 poradniki kobiece, które warto zabrać ze sobą na wakacje
Polecenia Poradniki

4 poradniki kobiece, które warto zabrać ze sobą na wakacje

Mamy lipiec, czyli jeden z najbardziej wakacyjnych miesięcy. A nic tak nie sprzyja czytaniu i chłonięciu ciekawych książek właśnie jak urlop, wolne popołudnia i czas tylko dla siebie. Jeśli i Ty jesteś molem książkowym i kompletujesz biblioteczkę na wyjazd, mamy dla Ciebie absolutne hity. To wyjątkowe książki, dzięki którym się odprężysz i lepiej poznasz siebie. Aż żal je ominąć.

CZUŁOŚĆ. Poradnik pozytywnego egoizmu

Sophie Mort to psycholożka kliniczna, która pomaga swoim pacjentom uporać się z trudnymi emocjami, lękiem i traumami z przeszłości. W swojej książce tłumaczy, w jaki sposób nękanie w szkole, problematyczne dzieciństwo, relacje z innymi czy media, które codziennie oglądamy wpływają na nasze samopoczucie oraz postrzeganie siebie. To fantastyczna książka, dzięki której odkryjesz, jak bardzo inni wpływają na to, jak sama traktujesz siebie. Pani psycholog otwiera oczy i wali obuchem. Pokazuje, że wychowanie czy schematy społeczne skutecznie nas blokują. Jeśli i Ty chcesz wreszcie złapać głębszy oddech, odpuścić sobie i zacząć akceptować własne potrzeby, to ta książka Cię zachwyci.

Radykalne przebudzenie do autentycznego życia

To wspaniała, wyjątkowa i empatyczna pozycja, która pokazuje, w jaki sposób kanony kulturowe i schematy społeczne sprawiają, że kobiety zapominają o własnych potrzebach i żyją spełniając oczekiwania innych. Shefali Tsabary pomaga odnaleźć się w tej trudnej rzeczywistości i pokazuje, że wcale nie musimy odgrywać narzuconych nam od maleńkości ról. Autorka to znana psycholożka kliniczna, która próbuje wyrwać kobiety z ich nieszczęśliwego, podlegającego pod kanony piękna życia. Pragnie, by panie przestały czuć się więźniarkami codzienności. Zakochasz się w jej książce i zaczniesz zrywać z krzywdzącymi Ciebie schematami.

Jesteś cudem

Książki Reginy Brett mają w sobie coś wyjątkowego i zwykle ci, którzy poznają jedną pragną przeczytać resztę pozycji tej autorki. Pisarka nosi w sobie mądrość, którą nabywała przez dziesięciolecia. Rak, trudne dzieciństwo, alkoholizm i samotne macierzyństwo zahartowały ją i sprawiły, że zna ból i trudności naszego życia jak nikt inny. I jednocześnie pomimo własnych problemów potrafi odnaleźć radość i przekonuje innych, że życie jest cudem, a każdy z nas jest wyjątkowy. Skąd w niej tak wiele optymizmu, gdy życie nigdy jej nie rozpieszczało? „Jesteś cudem” jest jak balsam, więc na urlop sprawdzi się idealnie.

Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność

Ta książka powstała dzięki wyznaniom ponad 16 000 kobiet, które odpowiedziały na ankietę włoskiej seksuolożki. Roberta Rossi badała kwestię kobiecych fantazji, orgazmów i potrzeb. Dzięki temu napisała książkę, która przełamuje tabu, zachęca do rozmów pozbawionych wstydu i pruderii i pokazuje, że kobieca seksualność może być wyjątkowo przyjemna i inspirująca. Jeśli interesuje Cię ten temat, czujesz, że i Ty chciałabyś porozmawiać o swoich potrzebach lub potrzebujesz inspiracji, będziesz zachwycona tym poradnikiem.

Jeśli zainteresowały Cię nasze wakacyjne propozycje, już dziś możesz kupić je tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować