Strona główna » 4 książki romansowe, które najlepiej smakują w trakcie urlopu…
Polecenia Romanse i erotyki

4 książki romansowe, które najlepiej smakują w trakcie urlopu…

Masz ochotę na romans, ale nie byle jaki? Szukasz książki, w którą przyjemnie się zanurzysz i spędzisz z nią leniwe, wakacyjne popołudnie? Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 romanse, które warto zabrać ze sobą na urlop. To różnorodne, ciekawe pozycje, które pozostawiają po sobie różne emocje. Jedno jest pewne – zbyt szybko o nich nie zapomniesz. Znajdziesz w nich uczucia, życiowe rozterki i erotykę. Czy może być lepiej?

Małżeństwo do poniedziałku

Książka od Denise Hunter zaczyna się prosto, ale szybko pochłania całą uwagę. Poznasz w niej Abby i Ryana. Oboje po przejściach, już po rozwodzie. Choć pozornie nic ich ze sobą nie łączy, nie mogą o sobie zapomnieć. Ryan niedawno kupił wielki dom, o którym jego żona od zawsze marzyła. Niespodziewanie na jego telefon dzwonią byli teściowie, którzy zapraszają ich na trzydziestą rocznicę ślubu. Wszystko wskazuje na to, że przez napiętą sytuację ze swoim ojcem Abby nie powiedziała im, że jest po rozwodzie. Dla Ryana to dar. Facet będzie chciał wykorzystać tę sytuację, by naprawić relację z byłą żoną i raz jeszcze o nią zawalczyć.

Mogłoby się wydawać, że to historia banalna, taka jakich wiele. I faktycznie tak brzmi, choć w rzeczywistości powieść gotuje nam istny rollercoaster emocjonalny. Nie znajdziesz tutaj rozbuchanych emocjonalnie bohaterów, ale ludzi z krwi i kości. Mają problemy takie, jak i my. Gdy dowiadujemy się, co stoi za ich rozstaniem i jakie noszą w sobie rany, robi się poważnie. To świetna książka, która pokazuje, jak ważna jest w związku rozmowa.

Dla ciebie wszystko

Nicholas Sparks uwielbia grać nam na emocjach, a w tej książce robi to szczególnie mocno. Znajdziesz w niej młodzieńczą miłość, która dojrzewa wraz z dojrzewaniem bohaterów. Amanda i Dawson spotykają się po latach, przy okazji pogrzebu ich starego znajomego. Wtedy dawne emocje odżywają, a oni wreszcie zdobywają się na odwagę, by porozmawiać o dawnych ranach i rozstaniu. W tej powieści znajdziesz wiele bólu, intensywnych emocji i wzruszeń. Nie braknie też chwil, w których serce zabije mocniej. Autor świetnie pokazał, jak bardzo niektóre relacje nas kształtują. Nawet po latach nie potrafimy wyrzucić ich z głowy.

Sex/love

Jeśli kochasz erotyki i lubisz książki pozbawione pruderii, zakochasz się w powieści od BB Easton. Siarczysty język autorki, wszechobecny humor i pikantne opisy zabiorą Cię do świata, który rozpali Twoją wyobraźnię. Zainspirowana swoją młodością i znudzona macierzyństwem oraz nikłą intymnością z mężem pani pedagog szkolna postanowiła napisać książkę, w której wraca myślami do swoich młodzieńczych romansów i pierwszych erotycznych doświadczeń. I na szczęście nie znajdziesz w niej lukru, ale dobry seks i pragnienia, o których kobieta nie wstydzi się pisać. Autorka stworzyła 5 książek w serii, którą otwiera właśnie „Sex/love”. To doskonały pomysł na wakacyjną lekturę.

Telefon od anioła

Guillaume Musso tworzy tak, że nie sposób oderwać się od jego książek. Gdy już zaczniesz czytać, przepadasz. Dotyczy to także „Telefonu od anioła”, w którym poznajemy dwie pozornie niezwiązane ze sobą osoby. Ona jest kwiaciarką, on słynnym kucharzem. Oboje po przejściach, ostrożni. Przez przypadek zamieniają się telefonami. Gdy odkrywają swój błąd, dzielą ich kilometry. By móc zwrócić sobie urządzenia, zaczynają się ze sobą kontaktować. Nie dbają jednak o prywatność. Ciekawość bierze górę i zaczynają przeglądać swoje telefony, dowiadując się o sobie coraz więcej… To początek nie tylko kłótni, ale i ciekawej znajomości. To romans niebanalny, w którym bohaterowie mierzą się z różnymi przeciwnościami i ani myślą o słodkich słówkach i nudnej romantyczności. Zachwycisz się tą książką.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych pozycji, już dziś możesz kupić je tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować