Strona główna » XI Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki
Wydarzenia literackie

XI Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki

Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki 2022

Już jutro w Bydgoszczy rozpoczyna się Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki. Wydarzenie adresowane do małych miłośników czytania i ich rodziców potrwa przez cały weekend 4 – 5 czerwca.

To już jedenasta edycja festiwalu. Za jego organizacją stoi Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy, która podczas pierwszego czerwcowego weekendu zamienia się na Wystrzałową i Magiczną Bajkę Publiczną im. dr. Dolittle’a. Gmach Biblioteki na czas wydarzenia otwiera swoje przestrzenie dla wszystkich dzieci żądnych przygód. Co powiesz na wizytę w tajemniczych komnatach bajkowego zamku? Jeśli Twoje dziecko również z chęcią pozna zakamarki biblioteki, wybierzcie się koniecznie na bydgoski Stary Rynek.

Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Organizatorzy proponują m.in. warsztaty z artystami, spotkania autorskie, gry, zabawy, audycje muzyczne oraz niebanalne zajęcia edukacyjne. Nie zabraknie również kiermaszu książek, na której znajdziesz ofertę wydawniczą najciekawszych polskich wydawnictw dla dzieci.

Co ważne, wstęp na weekendowe wydarzenia Festiwali Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki jest bezpłatny. Szkoda więc nie wstąpić! 🙂

Szczegółowy program festiwalu znajdziesz na stronie organizatora: https://literobrazki.pl/program-2022/#weekend

Kasia

Kasia

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować