Strona główna » Pragniesz zmian? Książka „Jak manifestować” jest dla Ciebie!
Polecenia Poradniki

Pragniesz zmian? Książka „Jak manifestować” jest dla Ciebie!

Jak manifestować. Zbuduj wewnętrzną siłę i realizuj swoje cele w zgodzie z harmonią wszechświata

O tym, że życie to nieustanny rozwój słyszymy na każdym kroku. I warto mieć na uwadze to, że każda relacja, praca czy sytuacja sprawiają, że dojrzewamy, krystalizujemy swoje cele czy uczymy się stawiać granice. I choć czasem łatwo pogubić się we wszechobecnym pędzie, to faktem jest, że praktycznie każdy człowiek pragnie zmian, rozwoju i nowych doświadczeń. Jeśli zastanawiasz się, jak „zaprosić” je do swojego życia, to książka „Jak manifestować. Zbuduj wewnętrzną siłę i realizuj swoje cele w zgodzie z harmonią wszechświata” może być dla Ciebie.

„Jak manifestować”

Gill Thackray to nie tylko autorka książki, ale i psycholożka, trenerka osobista i nauczycielka uważności, która w poradniku „Jak manifestować” dzieli się swoimi spostrzeżeniami i konkretnymi zasadami, dzięki którym zdołasz zmienić swoje życie. W jaki sposób? Dla niektórych ta pozycja może trącić ezoteryką. Nie pomijaj jej jednak, bo poza tym znajdziesz w niej wiele istotnych kwestii związanych z Twoimi emocjami, myśleniem, nastawieniem czy działaniem, które rzeczywiście są w stanie wpłynąć na Twoją codzienność. Jak to możliwe?

Autorka poruszyła w swojej książce tematy związane z wizualizacjami, ustalaniem intencji, rozwijaniem właściwego sposobu myślenia, odnalezieniu swojego duchowego sprzymierzeńca czy odprawianiem rytuałów. I to jest świetne, ponieważ ta pozycja łączy w sobie wiedzę psychologiczną z duchowymi przekonaniami. I dzięki temu każdy może wziąć z niej to, co do niego przemawia, a niezależnie od tego, co to będzie może spodziewać się efektów.

Wizualizacje to nic innego jak określanie konkretnych zmian, jakich spodziewamy się w swoim życiu. Dzięki nastawieniu się na nie i określeniu swoich celów zmieniamy sposób myślenia o swojej przyszłości. To sprawia, że zaczynamy zwracać uwagę na detale i dostrzegać, co jeszcze możemy zrobić w kwestii swojej pracy, relacji, zdrowia czy finansów, by wznieść się na oczekiwany pułap. Ta książka pokazuje, że intencje i myśli, łącząc się ze sobą, rodzą działania. I dzięki nim życie może się zmienić – nie magicznie, ale poprzez pracę naszych rąk.

Intrygująca, bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich na rozstaju, którzy wyczekują zmian. Jeśli jesteś jedną z takich osób, to książkę „Jak manifestować. Zbuduj wewnętrzną siłę i realizuj swoje cele w zgodzie z harmonią wszechświata” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować