Strona główna » Ruszyły zapisy do udziału w 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie
Wydarzenia literackie

Ruszyły zapisy do udziału w 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Choć Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się 27-30 października 2022, to już teraz wystawcy mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Dokładnie 200 lat temu Adam Mickiewicz wydał swoje „Ballady i romane”, które uważa się za początek polskiego romantyzmu i to właśnie ta epoka będzie myślą przewodnią tegorocznego wydarzenia. Hasłem przyświecającym będą słowa Juliusza Słowackiego „Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba…”

25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Tegoroczne Targi będą zorganizowane z zgodzie z proponowanym przez organizatora planem:

  • Festiwal Literatury Górskiej i Podróżniczej
  • Spotkania z Literaturą Kobiecą (29-30.10)
  • Spotkania z Fantastyką (29-30.10)
  • Sobota z Non-Fiction (30.10)

Zgłoszenia do targów są przyjmowane do 25 września. Jeśli chcemy potwierdzić lokalizacje z 2021 roku, musimy wykonać to do 31 maja.

Wystawcy, którzy powracają na Targi po wystawie w 2019 roku dostaną propozycje nowych lokalizacji i będą one traktowane priorytetowo.

Zgłoszeń można dokonywać tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować