Strona główna » Chcesz być liderem? Sięgnij po książkę „Zrozum innych, a zrozumiesz siebie”
Polecenia Poradniki

Chcesz być liderem? Sięgnij po książkę „Zrozum innych, a zrozumiesz siebie”

Zrozum innych, a zrozumiesz siebie

Tworzenie relacji z drugim człowiekiem nigdy nie należało do najłatwiejszych zadań. Nawet pozornie najbliższe nam osoby często postępują w sposób, który trudno nam zrozumieć lub zaakceptować. Z podobnymi kłopotami mierzymy się w szkole, na uczelni, w pracy czy w gronie znajomych. A gdyby tak dowiedzieć się, w jaki sposób budować relacje, by odnieść korzyści zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym? Tutaj pomocny staje się poradnik „Zrozum innych, a zrozumiesz siebie”.

„Zrozum innych, a zrozumiesz siebie”

Poradnik napisany przez Mariana Kołodzieja łączy w sobie doświadczenie autora, wiedzę naukową oraz humor. Dzięki takiemu koktajlowi dostajemy lekką, ale obfitującą w wiedzę lekturę, dzięki której dowiemy się, na co zwracać uwagę i jakie metody wdrażać, by móc dostrzec zmiany w tworzeniu relacji zarówno w pracy, jak i w domu czy swoim najbliższym otoczeniu.

Autor skupił się na detalach, które stają się istotne na etapie tworzenia jakichkolwiek więzi. Wśród nich zwrócił uwagę m.in. na szacunek oraz zaufanie, które są niezbędne do tego, by móc wypracować sobie pewien poziom wzajemności oraz komunikacji. I choć poruszył ten temat głównie w kontekście kontaktów biznesowych, to można odnieść go do wszystkich innych dziedzin naszego życia.

„Zrozum innych, a zrozumiesz siebie” to nieco humorystyczna pigułka wiedzy, dzięki której nauczysz się tworzyć relacje oparte na szacunku, a nie strachu, dowiesz się, w jaki sposób budować ciepłe i przyjazne stosunki z innymi i jak prezentować swoją charyzmę, zawsze opierając się na stałych zasadach moralnych oraz etyce pracy. Wyjątkowa, warta uwagi pozycja, która naprawdę może pomóc tym, którzy gubią się w labiryncie ludzkich stosunków.

Książkę „Zrozum innych, a zrozumiesz siebie” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować